Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW 2016-2019 (10) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arkos
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Silnik ledwo słyszalny, dość odczuwalne za to są opony. W wersji kombii bagażnik praktycznie w ogóle nie zaizolowany od hałasów- to główne źródło dźwięku w samochodzie. Szczerze myślę o wytłumieniu go na własną rękę. Roleta bagażnika- dziadostwo jakich mało. Generalnie nie ma tragedii z wyciszeniem, ale mogło być lepiej.
~MarcinN
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Wyciszenie ok jak na klasę samochodu. W trakcie postoju na czerwonym świetle silnik praktycznie jest niesłyszalny. Być może to kwestia dokupionego pakietu wyciszenie. Uciążliwy jest hałas przy nadkolach podczas jazdy po nieutwardzonej nawierzchni, stukot kamyczków.
~Piotr
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
W trasie do ok 130km/h praktycznie nie słychać silnika tylko szum. Potem do kabiny dochodzi lekki hałas. najgorzej jest z tyłu. Dokuczający szum z nadkoli. Słabe wyciszenie i cienka mata nad przestrzenią bagażnika.
~Maciej
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Astra jest świetnie wyciszona - pisałem o tym już przy silniku. W czasie jazdy do 100 km/h ma się wrażenie że to auto o klasę wyżej. Na autostradzie już nie jest tak rewelacyjnie, ale przyzwoity poziom jest utrzymany.
~Marcino
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jedynie denerwuje mnie przy prędkości autostradowej takie dziwne wycie dochodzące z tyłu samochodu od strony bagażnika. Jak by most było słychać, którego przecież nie ma.Wycie.
~Mirek
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
nie istnieje, bardzo głosno w samochodzie.
~miziz
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Cichy silniki, zawieszenie w normie tłumi nierówności
~Muti
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Do 160-170 km/h bez uwag. Szybciej nie jechałem.
~Greg
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Przy prędkości powyżej 120 km/h zaczyna robić się głośno.

Usterki Opel Astra K

Opel Astra K – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu