Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW 2016-2019 (15) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Benek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Widoczność jest trochę ograniczona przez grube belki (ale to obecnie standard praktycznie wszędzie). Czujniki są bardzo czułe, można się do nich szybko przyzwyczaić, kamera cofania bardzo dobra (daleko widać obraz), dobrze widać także w nocy, bardzo dobre lusterka boczne, przydatny system wykrywania pojazdu w martwym polu.
~mrkPL
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Widoczność bardzo dobra z każdej strony. Na pochwałę zasługuje boczne lusterko kierowcy - zaprojektowane tak, że eliminuje martwy punkt. Tylna szyba duża, niezbyt pochylona. Parkowanie ułatwiają czujniki z wizualizacją na wyświetlaczu. Moja wersja nie ma kamery cofania.
~jac
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
widoczność typowa, raczej "wysoko" się siedzi, kamera cofania, czujniki przód tył, boczne do parkowania, lusterka ściemniające się jest wygoda, światła Ledowe może niewiele lepsze od biksenonów ale długie są niemożliwe, -extra
~Kalor
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Doskonała, kamera cofania załatwia sprawę w 100 % , łatwo wyczuć gabaryt auta i zaparkować nawet w ciasnym miejscu ,dodatkowo czujniki parkowania i więcej człowiekowi nic nie trzeba :)
~DK
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Czujniki parkowania przód i tył pomagają,ale nie czuję żeby były niezbędne bo lusterka świetnie oddają odległość
~Tomek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Nie jest źle, jednak przednie słupki są jakieś dziwne, nie raz byłem zmuszony mocno się bujać w fotelu, żeby dojrzeć co jest za nimi.
~Radek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
super, mam czujniki parkowania tył i przód. nie ma sie do czego przyczepić ani sie o czym rozpisywać.
~xCykx
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Wiadomo,kombi.Odległość siedziska kierowcy do końca bagażnika robi swoje.Przydają się czujniki i kamera
~Łukasz
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Jest nieco ograniczona el nie mam z tym problemów. Czujniki parkowania sprawdzają się.
~Memory
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Nic nie brakuje. Kamera cofania przydaję się przy cofaniu "z za samochodu"
Opel Astra K Sports Tourer