Lista ocen Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 (131) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 239 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maryś
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
auto jest dość stare są tanie i drogie sztuki wbrew pozorom łatwiej kupić tańszą dobrą niż droższą ogólnie dość mocno zaniedane sztuki albo po tuningu ciężki temat
~adax
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Mogłoby być lepiej, wiem że to nie jest nowy samochód, ale za pieniądze, za które go kupiłem można było kupić trochę młodszy samochód, który może by tak nie denerwował głupotami
~wejsciesmoka@wp.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
można znaleźć egzemplarz w super stanie, dbałość o wymiany, niska cena i dostępność części a autko może nas cieszyć długą i tanią eksploatacją, przyjemność z jazdy.
~Szabla97
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
noo pajace ze wsi zniżyli ceny ale powinny być wyższe taka dobra cali to z 15tys musi kosztować ale dobra a to w Polsce jest praktycznie nie możliwe
~Konatowyć
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Dałbym doskonale ale kupić dziś zadbaną calibrę nie jest tak łatwo . Z drugie strony widać że te auta już nie tanieją ich cena rośnie tanieją tylko śmietniki
~mleczak
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
za niewielką obecnie cenę można kupić sobie samochód który dostarczy świetnych wrażeń. polecam młodym kierowcą żadnym wrażeń godnych wspomnień po latach
~Łukasz... :)
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Biorąc pod uwage cene tych aut, przepiękną wiecznie młodą sylwetkę, oraz bezawaryjność i niskie spalanie to polecam każdemu z czystym sumieniem :)
~dfence@poczta.wp.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
jesli masz srednio 15tys to kupisz juz dobra calibre z 92r a jesli masz 20tys i wiecej mozesz kupic wersje turbo a wtedy.... ach te marzenia ;)
~Sewerx
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
dałbym więcej ale ciężko o dobry egzemplaż , nawet drogi nie znaczy lepszy zależy jak kto dba jak dba to trzymie
~Falcon
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Za naprawdę małe pieniądze można kupic cos ponadczasowego co da kupę frajdy z jazdy. Jeden warunek, bez wieśtuningu.