Lista ocen Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 (202) - Całokształt

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rozczarowany
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Przynajmniej dwa razy w miesciącu miałem róznego rodzaju mniejsze bądź większe usterki, które po dwóch latach dobrowadzały mnie do szewskiej pasji, gdyż za wszelką cenę starałem się utrzymać ten pojazd w stanie idealnym. Mało pali, świetnie sie prowadzi. Szkoda , że tego auta nie stworzyli skośni od Toyoty czy Hondy. Zdecydowanie odradzam
~kola
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
O Calibrze marzyłem od zawsze. Gdy ją kupiłem utwierdziła mnie, że wybrałem odpowiednie dla siebie auto. Niestety utrzymanie nie jest tanie, auto dosyć dużo pali, czasem trzeba naprawić jakiś drobiazg. Jak chce się mieć Calibre w stanie idealnym to kosztuje trochę pieniędzy, ale za to Cali odwdzięcza się niesamowitą przyjemnością z jazdy.
~WOLFIK-Z>G>
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Reasumując OPEL CALIBRA to bardzo udana konstrukcja.Sylwetka przez wiele lat przyciągała uwagę.nawet teraz kiedy ma 16!! lat jest super.Ktoś kto niezna się na autach spogląda na Calkę i mówi;ale zajebi...fura"Są piękne,jak też ochydne(czerwone,wypłowiałe,z ardzewiałymi nadkolami)Najlepsza jest jej cena!!! 5000-6000 tyś.za takie auto to rewelacja!!
~łukasz
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
ja mam wersje ze skórzana tapicerką dlatego ladnie wygląda.ogólnie samochód w normie ale trzeba uwazac zeby zajechanej nie kupic ale brat ma dalej civic coupe\'94 i jest o wiele lepszy i bardziej sportowy no i mniej awaryjny ale i cena wyzsza.mogłem kupic cos lepszego ale trafila sie i jezdze.pozdrwaim innych posiadaczy
~adam
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
jak się trafi na wmiare zadbany model, to da wiele powodów do zadowolenia...zrobiłem nią 30000 w rok, przewiozłem 10-tki TON!!!! różnych żeczy(zajmuję sie handlem) i auto nie zawiodło mnie!!! jeżeli cos się działo to z mojego zaniedbania...i to spalanie:)!! teraz jeżdżę MV6 98" kombi więc mam porównanie...Calibrę polecam!!!
~redzi
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jezdze Calibra od roku,wcześniej mialem sporo aut ale jakos z tym ciezko mi sie rozstac,jest twrda moze mało komfortowa ale swietnie sie prowadzi i rewelacyjnie wyglada na 17 felgach,najwieksza bolaczka to spalanie ktore jest naprawde duzo,narazie jakos z tym zyje ale bede musiał pomyslec o inst.gazowej,Pozdrawiam wlaścicieli Cali.
~krzysiek
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
BARDZO FAJNE AUTO POLECAM WSZYSTKIM KTÓRYM ZALEŻY NA NIE DROGIM I FAJNYM SAMOCHODZIE. Tylko trzeba uważać przy kupnie żeby się nie spażyć, chodzi mi tu o stan blacharki bo potem naprawa może być kosztowna a do calibry elementy blacharskie jest ciężko dostać. ale rdza to jest choroba wszystkich opli przed rokiem 2000
~sali
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
auto ogolnie jest dobre ma bardzo ladna sylwetke i zawsze zostanie kultowym autem . ale domaga sie drobnej naprawy typu wymiany zamkow ukl.hamulcowego oraz ukl.chlodzenia ibardzo kiepskie oswietlenie soczewkowe-przod,czego tu wymagac od auta ktore ma 13 lat.Nasz polonez lub fiat mialby wiecej usterek niz caliberka.
~karpik@icpnet.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
dobre, wytrzymale, mocne, bezpieczne, stabilne -- Idealne auto dla kogos kto lubi czasem przydusic ale nie lubi robic tego ciagle -- autko budzi troche respektu swym wygladen. Przyspieszanie od 100 - 150 jest bardzo krotkie i pewne na 4 begu, na 5 bez wiekszej roznicy od 130 - 170. To jest auto doskonale na trasy i dobre do miasta.
Dziennik kosztów dla Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW
11,3
~Ania
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Pewnie zaraz posypią się gromy,ale nie jest tak kolorowo.Na początku byłam zadowolana,ale teraz autko polubiło się z korozją,wysiadła elektryka,szwankuję zawieszenie.Jedynie co mnie zaskoczyło pozytywnie do duży bagażnik.Autko wygląda na duże,ale w środku troszkę za mało miejsca jest.