Lista ocen Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 (202) - Całokształt

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mansf
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Kupiłem miesiąc temu,i jestem zadowolony.Auto nie sprawia kompletnie żadnych kłopotów,silnik jest dynamiczny,ale i ekonomiczny!Co najlepsze nabyłem za 2 tysiące:)Calibra wbrew pozorom to dobre niezawodne auto,które wcale nie jest takie awaryjne jak tu niektórzy piszą!Polecam ten samochód.
~Butcher
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Za niewielkie pieniądze dostajemy samochód niezawodny (grunt to rozważnie dokonywać zakupu). Wręcz idealny dla małego majsterkowicza. Tani w eksploatacji. A przede wszystkim możliwość dosyć wygodnego podróżowania dla 4 osób przy zachowaniu jej niesamowitej linii. Wypolerowana, wywoskowana cieszy oko:)
~Matin
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Gdyby nie blacharka i kilka drobnmych mankamentow nie bylo bty zle. No i ten przedni napęd...w niby sportowym aucie ?? bleee!Wcześniej jeździłem prelude z tylnym napędem i o niebo lepiej bylo (zreszta jak ze wszystkim ale..żona woli samochód bardziej "okrągły" bo to nowocześniej wygląda... ach te baby ;)
~bobsley1@vp.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jak za te pieniadze to fajne autko, a zwlaszcza dla amatorow szybkiej jazdy, ja sam takim jestem, kupilem sobie calibre mimo ze nie mam jeszcze prawka, to jest juz moje drugie autka, i do pierwszego nie ma polotu (abyło to Tipo) jesli ktos ma jakies pytania to na maila lub na gg 6755581
~Blackseth@o2.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jak na autko z tamtych lat rewelacja. Samochód kultowy, który z pewnością bęzie klasykiem. Do dziś opel nie wyprosukował nic piekniejszego. Nie oszukujmy sie Astra II Coupe, to nic innego, jesli chodzi o design, jak Calibra z dostosowanym do Astry obliczem. Polecam każdemu zakochanemu w sportowych autach.
~dfence@poczta.wp.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Auto marzen - za nieduza ilosc gotowki otrzymujesz cos, z czego bedziesz sie dlugo cieszyc (jak kupisz dobry egzemplarz) ale wiadomo - o samochod trzeba dbac... Jakosc blachy jest dobra jesli egz. zostal wyprodukowany w finlandii jesli nie... no coz - soli Ci u nas dostatek na drogach...
~KUC
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Kupiłam za niewygórowaną sumę,ale daje radę.Calibra 8v pomimo,że ma tylko 115 koni daje jeszcze dużo radości z jazdy.Bagażnik jest duży jak w niejednym kombii.Moja jest z 1995 roku więc ani grama rdzy.Co do spalania nie jest tragicznie.Podsumowując Tanie coupe,ale jakże niezawodne.
~NIEDOZDARCIA
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Hmmm...Cali nigdy mnie nie zawiodła.Wielu odradzał mi kupno tego autka.Jednak pozory mylą.Blacha w nim nie jest taka tragiczna,silnik 8v nie do zatarcia,bardzo duży bagażnik,autko dobrze wchodzi w zakręty,...Po prostu świetny wybór dla młodego kierowcy.Szczerze polecam
~On
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Super autko:)Kupiłem za małe pieniądze,a wbrew pozorom nic się nie sypie jak tu niektórzy piszą!Pali mało,jest dynamiczny,w miarę wygodny no i przedewszystkim niezawodny!Wcześniej miałem Calibre ECO TEC 136 koni i to była porażka!Calibra jest dobra,ale z silnikiem 8v!!Polecam!
Dziennik kosztów dla Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW
11,3
~tomek
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
kupiłem za 7 tys zł , myślałem ze za taką kase calibra bedzie strzałem w dziesiatke jednak myliłem się. Poprostu auto zaczeło się sypać (zawieszenie ,silnik oraz korozja progów) auto było odpicowane pod sprzedaż . Była to moja ostatnia cali w życiu !!!! Niepolecam tego złomu.