Lista ocen Opel Corsa C 1.0 ECOTEC 58KM 43kW 2000-2003 (89) - Ergonomia

Na liście zabraknie 202 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Attmann
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Wszystko pod ręką, schowek porządny. Zestaw wskaźników naprawdę czytelny (obrotomierz i prędkościomierz obok siebie - extra rozwiązanie). Tylko ten drążek zmiany biegów :( Fotele, tak jak w przypadku zawieszenia są kompromisem - nie za twarde (jak w Skodzie Fabii)i nie kanapowate jak w francuzach. Dobre podparcie lędźwiowe - nie bolały mnie kości po długiej jeździe.
~mimuh1@post.pl
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
spoko. trochę piszczy, coś trzeszczy w przednich drzwiach i jak zabra coś na głośnikach. Zamontowane fabrycznie radio też trzeszczy. Ogólnie wszystko pod ręką. Polecam sterowanie radia w kole kierownicy. Mało miejsca na tylnych siedzeniach. Syn zawsze skopie mi plecy.
~Grzesiek
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
przód - ok, tył - pała. Wie to każdy, kto wysiadał z tyłu 3-drzwiowej corsy, albo musiał wyjąć dziecko z fotelika mając uraz kręgosłupa (buuu) Fotele przednie ja nie w oplu - wygodne i nieźle trzymają na zakrętach. Plastiki - tragedia, wnętrze jak w filmie "Z życia plastiku"
~frykass@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
przełączniki w zasięgu ręki, choć włącznik tylnych przeciwmgłowych z racji b. żadkiego używania jest w takim miejscu, że trzeba go szukać; dodatkowo nie wiem kto wymyślił taki wielki zamek w tylnej klapie - trzeba uważać, bo w starciu z głową zdecydowanie wygrywa
~OpelFan
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Wnętrze jak na tą klasę jest dość przestronne ale niestety pod tym względem są konkurencyjne modele które mogą pochwalić się nieco lepszym. Fotele przeciętnie trzymają na boki ale są bardzo wygodne (zdecydowanie najlepsze pod tym względem w swojej klasie).
~matiap
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Wszystko na swoim miejscu, choć wolałbym inne umieszczenie włącznika świateł p.mgielnych. Przy moim wzroście i ustawieniu fotela, muszę się lekko odchylać by dostrzec owy włącznik. Ale używa się tego sporadycznie, wiec nie ma co marudzić.
~teich@wp.pl
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Nic nadzwyczjanego- Całkiem , całkiem schowek w desce przedniej. FATALNE OKSZTAŁTOWANE FOTELE- jestem po operacji kręgosłupa więc wiem o czym mówię. Są samochody, którymi podróżowalem na długich dysatnsach i było OK. W oplu było mi źle.
~elvis
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
rozmieszczenie elementów jest intuicyjne - wszystko jest pod ręką, brakuje wygodnych schowków na drobne rzeczy np. telefon (ten po lewej stronie jest dobry na dokumenty) oraz uchwytów na napoje z przodu samochodu
~Japi
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
To kolejny szok. Wszystko tam gdzie powinno być. No może radio troszkę za nisko, ale to bardzo subiektywne. Jedyny minus to wielkość schowka przed pasażerem. W wersi z klimą ma może 2 litry.
~jurek035
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
wszystko co najważniejsze jest po ręką.nie ma tu żadnych udziwnień.jakość materiałów wykończeniowych pozostawia wiele do życzenia ale jak na auto za te pieniądze nie można się spodziewać cudów.