Lista ocen Opel Insignia I (241) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 212 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca stary
Hatchback 1.4 Turbo ECOTEC Start/Stop 140KM 103kW
Kilka razy jakieś dziwne komunikaty z komputera, że jest problem i zgłoś się koniecznie do ASO, ale po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu ustąpiło, więc fałszywe. ASO na to - jak nic się nie dzieje, to jeździć ! I jeszcze jakiś detal potrzebny do samo-poziomowania ksenonów padł (przy wahaczu przednim).
~Gazor0
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Po przejechaniu 90 tys km brak drobnych usterek. Nawet byłem przyjemnie zaskoczony. Plastiki nie trzeszcza.Już nawet mówiłem ze ta niezawodność rekompensuje tak złe prowadzenie się auta (czyt. myszkowanie..). Aż tu nagle...patrz poniżej (awaria silnika przy 55 tys km, holowanie do serwisu itp).
~Ori
Hatchback OPC 2.8 V6 Turbo ECOTEC 325KM 239kW
Tutaj wiele się nie zmienia. Cały czas jakieś drobiazgi nawalają. To chyba normalne dla Opla. Najbardziej zadzwiony jestem zbiorniczkiem wyrównawczym płynu chłodniczego - w Vectrze OPC wymieniałem z 5 razy w ciągu 5 lat. Tutaj na dzień dobry też musiałem go zmienić. Poprostu regularnie pęka.
~Filip
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
- śniedziejące, posrebrzane elementy plastikowe (gwarancja), - zamek bagażnika odmówił posłuszeństwa dwukrotnie (gwarancja), - uszkodzony czujnik temperatury zewnętrznej, - falujące obroty (wgranie nowego softu na gwarancji), - pęknięty element skórzany fotela,
~Pete46
Sports Tourer 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Jest ich trochę. Odniosę się do mojego modelu... 1. Skrzypiący pedał sprzęgła 2. Ciężko wchodzący bieg 1 gdy zimno 3. Linki od skrzyni biegów wymagające konserwacji 4. Pocąca się rura od Intercoolera. 5. Twardniejący pedał hamulca przy upałach >+30 stopni.
~Easy Rider
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Skrzypiąca deska rozdzielcza, mizernej jakości \"skóra\", niewygodne fotele. Od początku kłopoty z oprogramowaniem auta. Trzy razy aktualizowane z powodu: spadku mocy, sygnalizacji włączonych poduszek powietrznych, błędnym ustawieniem świateł mijania - oślepianie innych.
~Ryszard
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Tu tragedia, co chwila coś klocki, tarcze na 8 tyś km., zalany moduł domykania bagażnika...przyciski się wycierają, raz na pół roku akcja serwisowa, narożniki tylnego błotnika przy zderzaku rdzewieją mimo przeprowadzonej akcji serwisowej(powtórka z omegi?). uszczelki matowieją,
~DJF
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Auto słuzbowe i uzytkowane bardzo intensywnie przez nieco ponad rok: 1. nieustaniie wypadający zawias plastikowej pokrywy bagażnika 2. komputer pokladowy czesto mówi ze masz jechac na serwis zaraz po wizycie na przegladzie wlasnie - nie do usuniecia nawet po 2 resetach komputera
~senior
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Szczeliny maska błotniki beznadziejne,szczeliny knsola z licznikami a przednimi drzwiami 0,5 cm różnicy porażka. Zużycie opn nadmierne nie wiem czy przelecą 25000km.Tarcze kół tylnych nadmiernie się rysują,na przeglądzie wymienili tylko klocki co nic nie pomogło.
~Szafa
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
Przez 5 lat zepsuło się: 1. kamera cofania (rozszczelnienie) 2. Czujnik martwego pola (skończył żywot po 3 latach) 3. Automatyczne otwieranie klapy (dramat. klapa sama się otwierała w korku. bardzo irytujące) 4. Zagłówek kierowcy się popsuł