Lista ocen Opel Insignia I Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2009-2013 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~barwas1573
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Jak za tą cenę ok 150 tyś zł dostajemy samochód bardzo dobrze wyposażony z nawigacją, skórą, bi xenonami adaptacyjnymi ( co jest świetną rzeczą w nocy światłą aż nie mogą wytrzymać bez ruchu ciągle się kręcą i ustawiają do drogi - genialne ).
~andi_40
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Samochód w tej wersji (Cosmo) i z tym wyposażeniem miał kosztować 149 tyś. Za taką cenę można chyba już zastosować plastiki, które nie trzeszczą. Drogie naprawy (wiem, bo zawsze się pytałem ile musiałbym zapłacić, gdybym płacił z własnej kieszeni)
~INSIGNIA2009
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
paradoksalnie, najwyższa wersja - cosmo chyba się najlepiej opłaca, niewiele dodatków trzeba dołożyć. Jedna uwaga to opony 245/45/18 - robi się trochę niemiło jak przychodzi wydać na zimowe, ale proponuję westchnąć i kupić.
~Sebastian
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
W miarę ciekawa propozycja na rynku wtórnym ale gdybym miał nabyć to auto jako nowe za grubo ponad 100 tyś zł to napewno bym nie kupił. Auto jest przepiękne ale niestety później długo, długo nic
~INSIGNIA2009
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
duże możliwości doboru pakietów, myślę że z tym wyposażeniem cena akceptowalna.Uważam tylko, że dla wersji Cosmo takie rzeczy jak np biksenony powinny być standartem
~Niezadowlony użytkownik
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Według mnie nie warte swojej ceny. Można mieć w tej cenie bezawaryjnego francuza z silnikiem 2,0hdi, bądź mondeo czy passata z 2,0 tdi cr.
~Adam
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Materiały wysokiej klasy- miałem wersję cosmo z pakietem OPC, nie ma sie do czego przyczepić. Czarna podsufitka daje poczucie przytulności.
~Sebastian
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Oferowana jakość adekwatna do ceny. Siednioletnie auto można kupić za około 30 tysięcy złotych i cieszyć się bezawaryjną jazdą.
~GrandeCzewa
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Tandetne trzeszczące plastiki, nawet octavia mimo twardych plastików nie skrzypi! Osobiście uważam że auto nie jest warte swojej ceny.

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Cosmic
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Opel daje bardzo duże upusty dla firm, dobre wyposażenie dodatkowe za bardzo atrakcyjne ceny, należy negocjować 4+
Opel Insignia I Sports Tourer