Lista ocen Opel Insignia I Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2009-2013 (24) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andi_40
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Sprawa subiektywna. Ja wolę raczej samochody, które są ciche w środku tzn jedyne co chcę słyszeć to dobry dźwięk silnika. w Insigni słyszę jeszcze dość głośny szum powietrza (naturalnie podczas jazdy na autostradzie). Trzeba zwracać uwagę na opony i ich indeks "głośności". Ja miałem zimówki, które chałasowały jak walnięte łożysko. Gdyby nadkola były lepiej wyciszone to może było by lepiej.
~Gazor0
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Generalnie ten diesel nie należy do cichych. Jak pierwszy raz go słyszałem to raczej uznałem ze klekot (jak na taka klasę)! Wyciszenie kabiny tez przeciętnie, głośno. Przy jeździe autostrada nawet bardzo głośno! Wszędzie szumi. Pomimo plastikowej konsoli srodkowej, musze dodac ze plastiki NIE trzeszcza. Taki pozytyw. Moze dlatego ze wersja Cosmo.
~Piotr
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Zdecydowanie najsłabszy punkt tego samochodu. Jak wspominałem wcześniej nie był to mój pierwszy disel ale zdecydowanie najgorszy, slnik Bardzo głośny o niskiej kulturze pracy zwłaszcza jak był nie rozgrzany.do tego bardzo słabe wyciszenie wewnątrz pojazdu, Opel poskąpił na wygłuszeniu niestety.
~Bernard65
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Jak na auto pretendujące do klasy premium powinno być lepiej wyciszone. Słychać to szczególnie przy niskich prędkościach. Przy jeździe autostradowej jest dobrze, w porównaniu do innych samochodów, jakimi jeździłem.
~Sebastian
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Wyciszenie silnika bardzo dobre. Dwulitrowy diesel, a nie słychać jego pracy wewnątrz auta. Szum pojawia się tylko podczas prędkości autostradowych, od auta klasy średniej powinno wymagać się lepszego wyciszenia.
~Robert
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Jeździlem wieloma autami, sam uzytkowałem od nowości VW passata i Insignia pod tym katem bije VW na glowe, jest lepiej wyciszona i w porównianu z innymi autami/markami wypada rownie dobzre albo i lepiej
~Fili_P
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Można by to jeszcze ciut dopracować - zwłaszcza przy wyższych prędkościach albo jak odpalasz zimnego Dieselka zimą - ale i tak jest o niebo lepiej niż w większości kompaktów
~GrandeCzewa
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Silnik bardzo słyszalny w aucie nawet przy niższych obrotach. Skrzypiący tunel środkowy z tandetnego plastiku to bolączka każdej insigni.
~Sebastian
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Silnik jak już wspomniałem jest głośny i to niestety słychać w aucie, praca zawieszenia na nierównościach także jest słyszalna. Bez rewelacji.

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~alex_kam
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Silnik na zimno trochę słychać, później w czasie jazdy jest bardzo dobrze. Przy 200 km/h spokojnie można rozmawiać bez podnoszenia głosu.
Opel Insignia I Sports Tourer