Lista ocen Opel Omega A Kombi (38) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bożena
Kombi 2.0 100KM 74kW
Dopóki most nie zaczął huczeć było całkiem ok. Jedyny problem ale to już we wszystkich starych autach to spraciała izolacja pod klapą maski. Część nad silnikiem spadła i zaczęłą się tlić w czasie jazdy. Wycięłam więc sparciałą część i teraz mam spokój ale za to większy hałas.
~Michał
Kombi 2.0 100KM 74kW
Nie mam jednoznacznego zdania. Na biegu jałowym podczas postoju nawet nie zauważam że silnik pracuje. Natomiast podczas jazdy mam wrażenie że słyszę syczenie, ale to może być wadą kombi - tylna klapa. Poza tym układ wydechowy potrafi rezonować.
~vilq87
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Jak dla mnie OK o ile dba się o silnik, układ wydechowy i uszczelki. Nie można oczekiwać cudów ale i tak jest dobrze - najciszej jest w wersji z katalizatorem!!
~TomasQ
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Moja Omcia ma przejechane prawie pół miliona km więc wyciszenie tak wyjeżdzonego samochodu jest marne. wszystko juz stuka. ale kilkanaście tysiecy kilometrów temu było dość cicho.
~Patryk
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
W porownaniu do poprzedniego egzemplarza jestem naprawde zadowolony (1.8 LS na gazniku 333.000 km) cichutenko slychac tylko mruczenie silnika i szum powietrza i kol
~MOTO - MECHU
Kombi 2.6 i 150KM 110kW
TRZESZCZA PLASTIKI ALE TO MOŻNA WYBACZYĆ 20 LETNIEMU AUTKU, STUKI Z PODWOZIA CZĘSTO DOCHODZĄ DO KIEROWCY JEŚLI SA LUZY, NIE DOCIĄGNIĘCIA, ALE NIE MA TRAGEDII.
~CHUDY 20E DAYMANT SADAN
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
CHYBA ŻE ZAŁOŻYSZ SZEROKIE LACZE Z KONKRETNĄ KOSTKĄ TO SŁYCHAC SZUM Z TYŁU,DOBRY SILNIK CHODZI JAK W NOWOCZESNYCZ MERASIACH SŁYCHAC TYLKO SZUM PASKÓW.
~Tommy
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Naprawde niezle wyciszony. Mata opd klapa silnika sprawuje sie swietnie. W srodku jest dobrze nawet przy 190 - 210 kmh i uszy nie krwawia.
~SaLMoN
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
ogólnie OK jak na 10-letnie autko, słychać tylko rozklekotaną roletę bagażnika :), przyjemne mruczenie :) i tylny napęd :( przy większej prędkości

Usterki Opel Omega A

Opel Omega A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Szymus
Kombi 2.6 i 150KM 110kW
W porównaniu z autami pokroju audi czy mercedesa z tamtego okresu jest gorzej ale dla mnie dostatecznie dobrze
Opel Omega A Kombi