Lista ocen Opel Omega B Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW 1994-2001 (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krikro
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Nie jeździłem wygodniejszym autem jeśli chodzi o kierowce.Ostatnio miałem okazje jechać jako pasażer i byla porażka.dwie osoby z tyłu siedzenie troche przesunięte do przodu(mam 190 cm wrostu) umęczyłem sie strasznie.W peugeot 106 jest wiecej miejsca bo nie ma poduszek i tego glupiego schowka w którym nic sie nie mieści. Jeśli chodzi o miejsce z tylu to na nogi w golfie II jest wiecej miejsca. Bagażnik ogromny. Płyty karton gips 2 metry na 120...
~darasru
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
pod tym kątem to naprawde nie mam zastrzeżeń,z przodu rewelacja z tyłu w zależności jaki olbrzym jedzie z przodu,mam 182 i z tyłu nie narzekają.kufer jest wielki.do kombi zapakowałem psa wózek i torby,innym razem 4 rowery(koła osobno).naprawde rodzinny samochód
~Andrzej Jędrzejewskithank you
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Na brak miejsca w Omedze nikt nie powinien narzekać (nawet, jeżeli jedzie w bagażniku w ostatnią podróż do lasu) :) Ja mam prawie 2m wzrostu a za mną pasażerowie nie narzekają na ciasnotę. Bagażnik ogromny.
~tomas
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Pod względem przestrzeni omega króluje nad wieloma samochodami. Potężny bagażnik pomieści wszystko a w środku może wygodnie podróżować 5 dorosłych osób.
~Andrzej Jędrzejewski
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Za komfort we wnętrzu z czystym sumieniem daje 5 gwiazdek (a mam 2m wzrostu). Pasażerowie nawet za mną mają dość miejsca. W tej kategorii Omega wypada super.
~Szczęsny Kontenlator
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Jak ustawi się fotel, zeby było miejsce na nogi pod kierownicą, to by trzeba mieć ręce długie ze 2m, żeby wygodnie kręcić kółkiem.
~piontol mv6 piontol20@poczta.onet.pl
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
idealna na dlugie podroze...jechalem 35h i wierzcie mi ze zero bolu,przod jak i tyl doskonale-wkoncu to limuzyna
~zbyhoo
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
mam kombi, wiec miejsca sporo na bagaż i wygodne podróżowanie dla 4 osób (5 osoba to może mniej wygody dla pasażerów z tyłu)
~krawiec_jasiek
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Kierowca i pasażer rewelacja. Z tylu miejsca zdecydowanie za mało dla wyzszych osob...
~ZenekSpawacz
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Jedyna zaleta - dużo miejjsca dla pasażerów. Niby duży bagażnik, a po złożeniu siedzeń rower z trudem włazi.
Opel Omega B Kombi