Oceny Opel Omega B Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW 1994-2001

Najnowsze oceny Opel Omega B Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW 1994-2001

3,3
~Andrzej Jędrzejewskithank you
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Bardzo faje auto. Byłoby , gdyby nie: Silnik, zabezpieczenia antykorozyjne (w zasadzie brak zabezpieczeń antykorozyjnych), kruche elementy plastikowych zamknięć we wnętrzu, elektronika "żyjąca swoim życiem". Plusy oczywiście też są. Cena, gabaryty, wygoda, bogate wyposażenie, komfort jazdy, ceny części zamiennych, trwałość większości elementów, bezpieczeństwo. Poza tym auto jest ładne jak na mój gust. Proste, klasyczne i z...
3,4
~Andrzej Jędrzejewski
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Omega to prawdziwa wizytówka Opla. -Limuzyna, której dumny właściciel już w kilka lat po zakupie musiał uważać, żeby nogi mu nie wypadły przez przerdzewiałą podłogę, bo firma OPEL zaoszczędziła 2 “dojczmarki” na środkach do konserwacji i kolejne 2 marki na wynagrodzeniu Turka (który na etapie produkcji w ciągu 2 minut pracy mógł zrobić porządne zabezpieczenie antykorozyjne). Rdzewiejące błotniki, drzwi i progi są więc znakiem...
~gawron77
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Fajne, duże auto, duża radość z jazdy V-ką ale też duże wydatki na mechanika jak coś nawali przy silniku. Polecam szukać auta nie bitego i w jak najlepszym stanie. Warto przepłacić, np. dać 10 000zł i kupić utrzymane niż dać 5 tysięcy i przyprowadzić jakiegoś strupa, w którym wszystko po koleji będzie się sypać. przerabiałem raz ten temat.
~darasru
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
cena tego auta kusi,komfort i wyposarzenie na bardzo dobrym poziomie,passaty czy inne wynalazki z tego rocznika to pomyłka!!!natomiast trzeba pamietać o tym aby sprawdzić dobrze auto przed kupnem,jeżeli trafisz nie \"bity\" szczególnie z przodu to będziesz zadowolony z komfortu i niezawodności opla.
2,6
~Szczęsny Kontenlator
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
To auto to kupa niemieckiego szmelcu. Blachym zawieszenie - wszystko ciężkie toporne - projektowali to z chyba z myślą o byłych użytkownikach \"tygrysów\". Miejca niby dużo, ale żeby rower w bagażniku schować (do renówki clio właził bez problemu), to się trzeba namęczyć. Może jakieś pancerfausty można tym wozić ale nie ludzi i jakieś normalne ładunki.
3,2
~lazart@o2.pl
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Jeździłem tym samochodem pół roku, nakręciłem prawie 30.000 km. Strasznie mnie ten samochód zmęczył częstotliwością awarii, a przy okazji zubożył o połowę jego wartości (tyle w niego wpompowałem). Reasumując: NIGDY więcej Omegi, może nawet opla (zniechęciłem się do marki).

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~QUASIMODO
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Poprzednio mialaem japonczyka.na poczatku bylem sceptycznie nastawiony do opla.ale po dluzszym czasie przekonalem sie za ta cena to naprawe porzadne autko.moj model to kombi.naprawde polecam kazdemu kto potrzebuje duze,wygodne i rodzinne autko.niekoniecznie polecam mv6....ale tylko z racji spalania :)
~dawid@adres.pl
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Świetne auto za rozsądne pieniądze.Mocny motor,świetny układ jezdny i naprawdę dobry automat. Do tego dobre wykonanie i materiały, w kombi ogromny bagażnik.Spalanie jak na takiego kolosa zadowalające.Dawka luksusu zaś potężna.Auto godne polecenia.
~tomas
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
omega jest świetnym autem jak się dobrą kupi(zauważmy że te auta są już prawie pełnoletnie) i jak się o nią dba. Ci co nie dbają narzekają na wszystkie samochody.
~krikro
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
omega MV6 czyli najlepsza wersja ma wszstko o czym samochody nowe do 50 tysiecy moga pomażyć. super przyspieszenie,małe zużycie paliwa.
Opel Omega B Kombi