Lista ocen Opel Omega B Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW 1994-2001 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej Jędrzejewskithank you
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
OPEL niewiele kosztuje, bo niewiele jest wart. To taki niemiecki FIAT. Marka dla majsterkowiczów mających dużo czasu i własny warsztat. Koncern Opla przez 20 lat nie był w stanie postawić na linii produkcyjnej Turka z pistoletem do konserwacji karoserii, więc klienci muszą to robić na własną rękę, chyba, że chcą po roku oglądać nawierzchnię drogi przez dziury w podłodze swego samochodu. W przypadku Opla obowiązuje zasada, że im coś jest...
~Andrzej Jędrzejewski
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Za te pieniądze nie kupi się żadnego auta tej klasy z takim wyposażeniem. Ale, jak to zwykle bywa, -gdy coś mało kosztuje, to i tyle jest warte. Niestety, Opel konsekwentnie (od czasów Rekorda, Senatora, Omegi A, aż po Omegę B) obraża swoich klientów żenującym poziomem zabezpieczeń antykorozyjnych (pod tym względem Opel to \"liga\" Poloneza FSO 1500...)i upierdliwymi usterkami elektryki. Komunikaty błędów pojawiające się na wyświetlaczu...
~gawron77
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Dałem za auto ponad 12 tysięcy w 2009 roku + 2700 gaz sekwencja + 1000 zł wymiana rozrządu. Jak potrzebujesz duże kombi to warto za te pieniądze, komfort jazdy super. Jednak jeżeli kolumbryna Ci niepotrzebna to polecam passata B4 z silnikiem 1,8 benzyna.
~Szczęsny Kontenlator
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Dajcie sobe spokój z tym klamociarstwem. Niby auto można tanio kupić, ale chyba tylko poto by od razu wyda 5 razy tyle na naprawy, i wymianę praktycznie wszystkiego.
~Bagssy
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
To nie ulega wątpliwości. Dla mnie liczy się bardziej komfort jazdy niż niezawodność (w granicach rozsądku), a V6 wraz z komfortem jazdy przysłania inne niedogodności.
~tomas
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
ceny omegi są śmieszne a jakość... w mojej omedze nie trzeszczy żaden plastik bo ich tam nie ma za wiele.pomimo tego że ma już 16 lat trzyma się świetnie.
~kris
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
takie duże szybkie i wygodne auto za takie pieniądze nie ma żadnego konkurenta!!!!!!!
~ZenekSpawacz
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
kupisz tanio, ale trzeba wpakowac kupę pieniędzy, żeby ta bryka jezdziła
~krikro
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
jak najbardziej za kilka tysiecy super auto.
~lazart@o2.pl
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Dobrze wypasione auto za małą cenę
Opel Omega B Kombi