Lista ocen Opel Omega B Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW 1994-2001 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej Jędrzejewski
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Układ jezdny w Omegach tradycyjnie spisuje się znakomicie. Zawieszenie bardzo komfortowe (chociaż w wersji MV6 jest utwardzone, przez co nie tak \"pływające\" jak w standardowych wersjach). Auto prowadzi się super, pięknie pokonuje zakręty, bardzo dobrze hamuje. Elementy mechaniczne są trwałe, nie wymagają częstych wizyt w serwisie a ceny części zamiennych są bardzo przystępne. Tylny napęd sprawia, że nie ma się praktycznie co psuć. Tu Oplowi...
~darasru
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
poprzednio jeżdziłem vectrą gts 2003 i w porównaniu z omegą komfort jazdy szczególnie na naszych polskich drogach jest naprawde nie do porównania.przy tym wszyskie podzespoły układu jezdnego śmiesznie tanie,wymiana poszczególnych elementów a nie całych wachaczy to plus dla omegi! układ nivo szczególnie przydatny dla osób lubiących dociążać autko,dzieki pompowanym amorkom z tylu nigdy nie bedziesz obcieral o asfalt.
~Andrzej Jędrzejewskithank you
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Układ jezdny oceniam bardzo pozytywnie. Tylny napęd nawet zimą nie sprawia problemów, bo kontrola trakcji robi swoje. Moja Omega to wersja MV6 więc jest trochę sztywniejsza niż poprzednia, która miałem (2.6). Komfort trochę na tym ucierpiał, ale lepiej się trzyma drogi. (Osobiście wolałem zawieszenie bardziej miękkie, bo po cholerę w kombi sztywne zawieszenie ?) :)
~krikro
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Trzyma sie drogi jak przyklejona.samopoziomujące sie zawieszenie jest super po włożeniu do bagażnika kilkuset kilo samochod prowadzi sie świetnie.Nie ma uciekania dupy jak to bywa w innych autach. Po dopakowaniu jej ok 500 kg auto usiadlo 3-4 cm. Inne kombi siadają strasznie pod cięzarem o prowadzeniu nie wspomne.
~tomas
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Uwielbiam tył napęd i potrafię z niego korzystać. całe auto prowadzi się wspaniale nawet przy dużych prędkościach. a na śliskich nawierzchniach kontrola trakcji robi robotę i szacun za to że można ją całkowicie wyłączyć.
~gawron77
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Narazie bez problemów, Wymianiłem tylko gałki ale to norma na polskich drogach. Pozatym prowadzi się doskonale.
~dawid@adres.pl
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Miękko ale pewnie- świetne tłumienie nierówności,cicha praca, dobre trzymanie.No i napęd na tył.
~krawiec_jasiek
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Bardzo dobrze trzyma sie drogi nawet przy wyzszych predkosciach
~piontol mv6 piontol20@poczta.onet.pl
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
plynna jazda,bardzo duzy komfort,dobre trzymanie sie na zakretach
Dziennik kosztów dla Opel Omega B Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
13,2
~ZenekSpawacz
Kombi 3.0 i V6 211KM 155kW
Prowadzi się dobrze serwotronic to też miły wynalazek.
Opel Omega B Kombi