Lista ocen Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW 2001-2006 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paraelement.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
tutaj ustępuje nieco konkurencji (Multivan, Viano). Przykłady braków: nie ma lampy z tyłu oświetlającej część blisko tylnych drzwi, nie ma tempomatu nawet w opcji. Siedzeń tylnych praktycznie nie da się samemu wyciągnąć. Trzeba do tego dwóch silnych chłopów. Poza tym po złożeniu ostatniego rzędu miejsce jest ograniczone przez taką dziwną trójkątną blachę. Ja ją po prostu wyciąłem i zastąpiłem profilem.
~Demboll
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
wszystko pod ręką. niczego nie brakuje. wersja z przyciskami do sterowania radiem w kierownicy bardzo wygodna aczkolwiek jakis czas temu chyba sie kable przetarły bo nagle przestało działać i jak deszcz pada to radio zaczyna wariować podczas skrętow kierownicą i samo zmienia częstotliwości i wszystko! Lepiej wtedy wyłączyć i poczekać :P
~Eugeniusz Lipiecki
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Zauważyłem i mam ślady na prawym kolanie, że przy szybkim wsiadaniu uderzam czasami kolanem o wystający w dolnej lewej części element kokpitu. Mogło by tam być zaokrąglenie zamiast....
~henio
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
w porzodku, trasa rzędu 1000 km nie stanowi większego problemu i można ją przyjemnie przejechać, szkoda że kierownica nie jest regulowana w dwóch płaszczyznach
~driver
o wiele lepiej niż stare Vito, można spokojnie zrobić 1000 km na raz
~Adam 10
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Wszystko pod ręką (szkoda że nie mam w swoim sterowania radiem w kole kierownicy)
~Rafał
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Wszystko pod ręką, przełącza się intuicyjnie
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1