Lista ocen Opel Zafira A (225) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 252 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paul
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Climatronic robi swoje.Nagrzewa i chłodzi rewelacyjnie przez cały rok. Nie wiem co to jest zamarznięte czy zaparowane szyby -mam ogrzewanie niezależne WEBASTO i ten system rozwiązuje wszytkie problemy.
~Wojciech
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Ogrzewanie bardzo sprawne, klimatyzacja chłodzi nawet w 20letnim aucie, bezawaryjna. Wentylacja sprawna, szybko odparowują okna . Na tylnej kanapie nawiewy także działają poprawnie.
~genius87nieszczesnik
Van 1.8 16V 125KM 92kW
Działa... choć w zimie długo się nagrzewa, a klima w lecie powoduje duże obciążenie dla silnika i czuć wyraźny spadek mocy, ciężko wtedy sprawnie cokolwiek wyprzedzić.
~Darecki
Van 1.6 16V 101KM 74kW
klima w cieply dzien ledwo ledwo daje rade w upaly jest kiepsko przewietrzenie takie sobie para na przedniej szybie utrzymuje sie troszke dluzej moglo byc lepiej, ale nie jest zle
~wyluzowany tata
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
wentylacja przemyslana aczkolwiek w zimie jak to w pozostalych moich autach z 5-10 min lepiej odpalic wczesniej , grzeje jak potrzeba ,na tylach czuc nadmuch.
~mapa123
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Klima szybko nagrzewa wnętrze autka, dlatego w zimie nie ma problemu z temperaturą, jak wsiądzie się do środka. Natomiast latem działa kojąco na żar lejący się z nieba.
~tomek m
Van 1.8 16V 116KM 85kW
ocena przeciętnie jest przeze mnie zawyżona - zimą, bez blokady środkowych wywietrzników tyle szyby bardzo szybko pokryją się parą, klimatyzacja podstawowa działa dobrze
~bober71
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Fatalnie. Parowanie przedniej szyby zdażało mi się nawet w ciepłe dni. Nie pomaga wymiana filtra kabinowego. Trzeba się przyzwyczaić i machać od czasu do czasu ściereczką.
~Szymon
Van 1.6 16V 101KM 74kW
choć najgorzej jest z nagrzniem tej wielgaśnej bydu w zime to trochę dokuczliwe poza tym kwiczy mi na ośce nagrzewnica gdy hamuję po 160000 to się zaczęło dziać ale idzie wytrzymać
Dziennik kosztów dla Opel Zafira A
7,2
10,3
11,2
~Tomek
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Wg mnie słabo chodzi wiatrak na 2/4. Na 1/4 nie praktycznie nie czuć, żeby pracował. W Corsie lepiej wiało. Poza tym nie mogę powiedzieć nic więcej, bo auto użytkuję od 3 miesięcy.