Lista ocen Opel Zafira A (225) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 252 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr piotrbieniawski@o2.pl
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Bardzo przydatne podgrzewane fotele szczególnie zimą ja mam w zafirce skórzane fotele. Klimka super, jest też nawiew z tyłu. Jedyny problem to, to że silnik nagrzewa się trochę długo
~R , radekd1@wp.pl
Van 2.0 16V Turbo OPC 192KM 141kW
ogrzewanie bardzo dobre, wentylacja rewelacja. Nawet za mocna, jak za późno włączy się nawiew z cyrulacją wewnętrzną to niestety czuć spaliny. kwestia wyrobienia nawykow
~Krzysztof Adamski
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Szyby w zimie parują jak zwariowane, a nawiew jest lekko niewydolny. (mam porównania z innymi autami które miałem.) Trzeba się posiłkować antyparującymi środkami.
~feniss
Van 1.8 16V 116KM 85kW
może być, auto trzyma ciepło zimą i dość szybko się nagrzewa; nawiew tylni średnio skuteczny; zimą trzeba często włączać klimę by szyby nie parowały gdy siedzą 4 osoby
~Al-Pha-X
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
latem "ręczna" klimatyzacja z trudem sobie radzi z kubaturą auta...poza tym nawet zimą potrafi sie szybko nagrzać....przy -15 na zewnątrz potrafi w kabinie utrzymać 28-30 st. C
~Mateusz
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Działa poprawnie. Klima chłodzi jak trzeba ogrzewanie szybko zimą nagrzewa wnętrze. Nawet drugi rząd siedzen ma sprawną wentylacje i tam też szybko działa.
~dare31
Van 1.6 16V 101KM 74kW
ogrzewanie fatalne przez notoryczne problemy z termostatem po 5 kilometrach może być coś dopiero czuć natomiast klima ma zbyt małą wydajność na te gabaryty
~marek
Van 1.8 16V 125KM 92kW
ledwo odpalam i juz zaczyna wiac ciepłe powietrze kratki takze na drugi rząd climatronic tez git chłodzi ładnie i szybko jak na kubature auta
~kamilsan
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Dobrze rozmieszczone nawiewy. Jednak w układzie wentylacji są siłowniki firmy Bosch, które ulegają częstej awarii a koszty naprawy są wysokie.
~jacek23
Van 1.8 16V 125KM 92kW
wymieniłem termostat i filtr kabiny i nagrzewa się szybko a szyby jesienią nie parują klimatronik jednak jest wygodniejszy do manulanego sterowania