Oceny Peugeot 206 Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2006

Najnowsze oceny Peugeot 206 Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2006

3,5
~jakub_jerzy_jaglarz
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Samochód zdecydowanie dla dwóch osób (tak zresztą był użytkowany), posiadający fajnego kopa (zdecydowanie warto zadbać o dobry stan zawieszenia, 90 KM przy tak małej masie samochodu daje o sobie znać na drodze). Z tyłu jest masakrycznie mało miejsca, choć po złożeniu siedzeń przestrzeń bagażnika jest na tyle duża, że spokojnie wchodzą niektóre sprzęty AGD. Nie jest to auto do wyścigów, ale aerodynamika karoserii + wspomniana nieduża waga +...
~Bogu48
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Najnowszy ze "starych" diesli w przyzwoitej budzie, czego chcieć więcej od tej klasy? Porównując do podobnych samochodów, 206-tka bardzo dobrze wypada pod kątem ekonomii i bezawaryjności. Największe bolączki diesla (dwumasa, turbo, wtryski) w tej jednostce nie istnieją (dwumasa, turbo na stałej geometrii łopatek) lub są na tyle proste, że minimalizują koszty serwisu (wtryskiwacze Bosch'a). W mojej wersji (z automatyczną klimatyzacją) wygoda...
3,8
~mlodyarturos
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Ogólnie autko warte zainteresowania, jeżeli chodzi o zakup uzywanego to w tym segmencie w takiej jakości taniej już sie nie da kupic.Cena cześci jest jak najbardziej do przyjęcia (dużo zamienników).Dobrze się prowadzi , na dłuzszą trasę odpada fotele nie są wygodne , przynajmniej dla mnie (pow 185 cm ).Jak tankować HDI to tylko paliwem wiadomego pochodzenia ponieważ pompę wtryskową i wtryskiwacze pójdą do wymiany a tanie nie są .Wygląd do tej...
~LinekPark
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Są wady, ale nie są one dyskwalifikujące. Wnętrze ciasne z niedoróbkami w ergonomii, ale za to dobrze wykonane i bogato wyposażone. Nie jest to wzór trwałości, ale nie ma też co narzekać. Ze swej strony mogę polecić!
3,7
~LazyJK
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Fajne auto, które nie zestarzało się ani wizualnie, ani technologicznie. Ciekawa kwestią jest bezawaryjność: na złość Niemcom? Zresztą części sa tanie, nawet te markowe. Polecam jednak mniejsze, nowocześniejsze diesle: nieco mniejsza moc, ale także mniejsza masa przed przednią osią. Oczywiście, koniecznie wybierajcie wersję z odsuwanym szklanym dachem!
3,6
~Michał
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
samochód ma kilka mankamentów powodujących droższy serwis, i nie sprawdza się w terenie ale to nie terenówka. ogólnie oceniam go dobrze. prowadzi się bardzo komfortowo, nie wpada w poślizg, auto jest bardzo wdzięczne jeżeli tylko o nie dbamy i nie olewamy usterek

Usterki Peugeot 206

Peugeot 206 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kontakt@lukasc.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto rewelacyjne. Pomimo paru mankamentów- nie zamieniłbym na inne Z TEGO PRZEDZIAŁU CENOWEGO. Szczerze polecam ten model. Auto spełniło moje oczekiwania w 100%. Małe ale pojemne. Niepozorne, ale mocne. Polecam zarówno mężczyznom (ale koniecznie z tak mocnym silnikiem) oraz kobietom (lusterko po stronie kierowcy :D )
4,1
~xal49x
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Samochód się dobrzxe spisuje, dobrzxe się go prowadzi, po skutecznym usunięciu usterek w Servisie Peugoeta związanych z gaśnięciem silnika i problemów z jego uruchamianiem samochód nie sprawia kłopotów.
~Mariano
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Maly sprytny samochod. Bylem strasznie sceptycznie nastwiony do modelu i marki dopoki nie siadlem za kierownica. Komfortowe zawieszenie, ergonomiczne wnetrze w polaczeniu z 2.0HDI daja ciekawa propozycje do mlodych osob.
3,4
~Dawid GTB (serious_bad@o2.pl)
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Całokształt - jest naprawde nie zle:) jedyny mankament tego auta to przednie zawieszenie, naprawdę dużo jeżdże i udczuwam to na swojej kieszeni... Rekompensuje mi to zużycie paliwa z którego jestem naprawdę zadowolony:)
Peugeot 206 Hatchback