Lista ocen Peugeot 206 (760) - Całokształt

Na liście zabraknie 640 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sosek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Oceniając zalety "206" trzeba mieć na uwadze segment aut do którego on należy oraz cenę jaką za niego trzeba zapłacić. Pod tymi względami nie można wskazać nic lepszego na rynku, więc tytuł "najchętniej kupowanego auta w Europie" nie może być zaskoczeniem. Ponadto sukcesy sportowe tego modelu i w końcu jego wyjątkowo udany, mistrzowski design już teraz pozwalają sądzić, że autko przejdzie do legendy motoryzacji, tak jak Mini, Garbus itp.
~RRR
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Silnik stanal po 45000, samochod serwisowany w salonie, dzisiaj wizyta u mechanika (ale nie w serwisie Pesrota), az sie boje co powie, przypuszczalnie to rozrzad albo panewki. Przy 20000 km wymienialem lewy waczacz. Przy 35000 wizyta u lakiernika, odprysk lakieru na podszybiu. Ile bylo drobnych napraw nie zdolam wyliczyc. Samochod byl garazowany, jezdze bardzo spokojnie, glownie dojazdy do pracy. " Zaprojektowany by cieszyc, wykonany by...
~BiTurbo
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Prowadzenie i brzmienie w połączeniu z komfortem tworzą ten samochód doskonałym dla kogoś, kto szuka czegoś małego i taniego na co dzień, ale ceni sobie responsywność podczas prowadzenia. Jeśli działa łatwo mu zaufać na co dzień, ale jak się sypnie - robi się poważnie. Zrobiłem nim trochę ponad 40 tys. km i uważam, że to świetny samochód, ale jakbym miał kupić jeszcze raz, to zdecydowanie z innym silnikiem.
~KamiG.
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Samochód posiada swój urok. Idealny dla dwóch osób do codziennego użytku i podróży. Spalanie jest naprawdę niskie a mocy jak na 1.4 hdi nie brakuje. Samochód posiadam już ponad 3 lata i nie było większych problemów. Części łatwo dostępne i w dodatku tanio. Jedynym minusem może być skrzynia biegów i sprzęgło które są nie precyzyjne i szybko się zużywa lecz da radę z tym żyć. . Uważam że, nie ma lepszego samochodu w tej cenie.
~rekinfranka
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Szukałem auta dla żony na dojazdy do pracy , sklepu itp ok 60 km dziennie Samochód miał mieć w miarę nowoczesny wygląd , prosty i ekonomiczny silnik diesla , bez szczególnej elektroniki , z łatwym i szybkim dostępem do części zamiennych i serwisu , nie chciałem na niego wydać fortuny , miał być odporny na korozję i stosunkowo bezawaryjny Jak szukasz takiego samochodu jak ja to Peugeot 206 1.9 D jest właśnie dla Ciebie
~stanisław .z zakopanego
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
autko w pełni ekonomiczne , tanie w użytkowaniu , dla ludzi którzy nie lubią spedzać wolnego czasu w warsztacie ,autko do jazdy dla lubiących siedziec za kółkiem i czerpać z tego przyjemność , dobre przyspieszenie elegancko wymija sie inne autka w miescie ,ładny wygląd i atracyjna cena w zakupie aut do 15000 tys pln uważam że to najlepszy zakup który da radość nabywcy i oddzwięczy mu sie bezawaryjnością polecam
~206~fan
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Bardzo fajne autko. Mile mnie zaskoczyło. W sumie do jazdy po mieście lub w cyklu mieszanym doskonale się nadaje. Silnik nadzwyczaj zrywny i przyjemny (1.9D). Całokształt psuje trochę awaryjność. Jest jednak ona na rozsądnym poziomie. Kupując 3 letnie auto tej klasy nie spodziewałem się całkowitego braku napraw. Jak się ma zaprzyjaźniony warsztat, to samochód jest naprawdę bardzo przyzwoity. Ogólnie polecam.
~Balticmaster
Kombi 1.4 HDi 70KM 51kW
Bardzo mile, ekonomiczne i wygodne auto dla malej rodziny (2+bobas). Przestrzen bagazowa mojego 206 SW jest calkiem spora, mozna upchac wozek, torby i co tam trzeba:)) Jako nowe auto oceniam bardzo dobrze, jednak zastanawialbym sie nad kupnem takiego auta z przebiegiem wiekszym niz 150tys (do potencjalnej wymiany belka skretna - okolo 3000pln, pasek rozrzadu - pewnie tez ze 2000pln i inne elementy zawieszenia).
~Rafał
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Auto ladne chociaz o gustach sie nie dyskutuje.na rynku wtornym trzyma cene.kupujac go nie oczekiwalem osiagow golfa gti (jak to co niektorzy patrzac po ocenach), wygladu jaguara i prestizu masserati;)jedno natomiast jest pewne- ten silnik to pomylka i prosze nie dac sie nabrac ze maly to bedzie oszczedny i malo palil.polecam ale wersja mistral z klima i silnik diesla 1.4.troche mniej muli ale oszczedniejszy
~pawcio801111
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
AWARYJNY ALE LADNY FAJNY WYGLAD SUPER TUNNING MOZNA KOZACKI ZROBIC ALE I BURACKI TEZ. WLASCOWOSCI JEZDNE JAK W FOCUSIE, SILNIK 8V TO CHYBA JAKAS POMYLKA, NIE BIERZE OLEJU, USZCZELAKA POD GLOWICA OK NIE POCI SIE NAWET PRZY OSTREJ JEZDZIE, PALI W MIARE I DYNAMIKA SPOKO. CENY CZESCI TANIE JAK KTOS SIE ZNA MOZE POZA UKLADEM WSPOMAGANIA. uKLAD HAMULCOWY SPOKO, ABS SPOKO, POLECAM Z ABS BEZ TROCHE SLABY JEST W SYT. AWARYJNYCH