Lista ocen Peugeot 206 (570) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 830 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pug75
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
raz mnie tylko zawiódł przy 80 tys km usterka koszt usterki 1000zł był to przegłub element prowadzący od koła do skrzyni biegów poprostu pękł wylał sił olej ze skrzyni i musiała peugeocika wziąść laweta
~kamil
Kombi 1.1 i 60KM 44kW
silnik jeszcze ujdzie większych zastrzeżeń nie mam co prawda osiągi ale mam co wybrałem,Reszta to radzę wozić ze sobą obrazek św Krzysztofa i przed drogą sie pomodlić(ateistom niestety nic nie pomoże)
~Ryszard
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jeszcze na gwarancji: cewka zapłonowa i przełącznik kierunkowskazów. Uszczelka pod głowicą przy około 100 000 km. Tylne zawieszenie. ALE NIE PAMIĘTAM CO TO BYŁO. Naprawa kosztowała 1 400 zł.
~Arek
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Przełącznik zespolony wycieraczek i swiateł. Wpisuje to w poważnych usterkach chociaż wymiana kosztuje ok 400 zł no ale jak to g... psuje się trzy razy to daje juz 1200 zł. Śmiech na sali.
~Ziomek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Byłem już w ASO w związku z nierównymi obtotami zimnego silnika (kilka razy nawet zgasł). Wczytali podobno nowy program. Jakiś czas był spokój jednak od niedawna problem powoli powraca.
~tjps@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
szybko psują się półosie do wymiany, skrzynia biegów, tylna belka niewytrzymuje wielu lat, kłopoty z chyba wszystkimi częściami zawieszenia, spore wycieki oleju z silnika, skrzyni biegów,
~Draczek
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Zawieszenie miałem do wymiany ale to skutek kobiety która jedzie pod krawęznik ponad 50km/h ;-) wszystko wspaniale nie boje sie jechac dalej i nie myśle o tym czy mam jechać bo coś się stanie. Wsiadam i jade
~nikita1973
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Po roku eksploatacji, zimą podczas niskich temperatur samochód odmówił mi posłuszeństwa. Kilka dni czekałam na lawetę z serwisu. Wymienili akumulator. Awarię tłumaczyli złą jakością paliwa.
~Vouk
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Sworznie wahaczy, radzę sprawdzać osłony przegubów (straciłem bardzo szybko jeden z nich "dzięki temu"), poza tym padł wentylator i tylne amortyzatory ale te ostatnie w dużej mierze z mojej winy.
Dziennik kosztów dla Peugeot 206
6,1
8,3
9,4
~Janusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
No własciwie nie mialem powaznej usterki,chociaz zepsul mi sie orginalny autoalarm i nie bylo czesci zamiennych zmuszali mnie do kupna nowego.Ale t.z. zlota raczka naprawiła zaoszczedzilem ponad 1000zł