Lista ocen Peugeot 206 (570) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 830 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kaz
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Jak na razie wszystko ok. Wymieniam tylko elementy eksploatacyjne takie jak: olej, filtry, tylne zawieszenie, klocki, tarcze, ale to ma się prawo zużyć. Jedynie zimą były pewne problemy z odpalaniem auta,,, ale jednak zawsze odpalił -nie zawiódł.
~ANDRZEJ
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
SKRZYNIA BIEGÓW TYLNE ZAWIESZENIE(BELKA) KOMPUTER WŁĄCZA CO CHCE I KIEDY CHCE-WŁĄCZAM SPRYSKIWACZ TYLNEJ SZYBY-WŁĄCZA SIĘ WYCIERACZKA PRZEDNIEJ SZYBY-GDY WŁĄCZAM WYCIERACZKĘ PRZEDNIEJ SZYBY WŁĄCZA SIĘ WYCIERACZKA TYLNEJ SZYBY LUB SPRYSKIWACZ
~Grzesiek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Miałem tylko jedną poważniejszą usterkę- coś z alternatorem (jakieś koło - nie znam się, nie jestem mechanikiem;). Koszt naprawy to 600 zł. Słyszałem też o tylnych belkach, aczkolwiek sprawdzam to w warsztacie dość regularnie i narazie nie ma tragedii.
~Calleb
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Poza zgnitymi przewodami do komputera po 5 latach? Zapadajacymi sie fotelami (dla mnie to powazna usterka jesli nie moge usiasc we wlasnym aucie...)? Mozna powiedziec ze nie ma... bo reszta jest spowodowana takimi a nie innymi drogami...
~katam@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Po 30 tys konieczny remont silnika. Trudno uwierzyć ale prawda. Auto po gwarancji więc Peugeot Polska twierdzi, że nie mu do tego. jestem własciielem tzreciego peugeopta (306, 406, 206) i po oststnich wydarzeniach sollenie sobie obiecałem, że ostatniego.
~Qn
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Wymiana silnika - pęknięty blok. Awaria tylnej belki, końcówek wtryskiwaczy, wtrysku sterującego, pompy wtryskowej, elektryki, wymiana alternatora, wymiana rozrusznika, wymiana wahaczy między 10-30 tys.km. 2x rozwalony przegub.
~marek265
Kombi 1.4 HDi 70KM 51kW
zbyt szybko wymieniłem sprzęgło, ale to może i wina różnicy w podejściu do wciskania pedału sprzęgła przez dwójkę kierowców; dla świętego spokoju żona kupiła sobie drugie autko i jestem od dwóch lat jedynym prowadzącym Puga
~cstk
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Tutaj również co najwyżej przeciętnie. W czasie roku użytkowania pojazdu do wymiany były amortyzatory, wahacze, tylna belka. Silnik niezawodny, nie ma się do czego przyczepić. Zawieszenie to główna udręka tego samochodu.
~RLUK
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
bardzo słabe zawieszenie, po 90tyś km regenerowałem przednią i tylną belkę. Co kilka miesięcy jest coś do naprawy przy zawieszeniu, teraz czekają mnie tylne amortyzatory. Samochód nie naddaje się do jazdy po polskich drogach.
~Adam
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dostałem to auto po dziadku. Pojazd ma 6 lat, przejechałem nim już 12tys km. Podczas całej eksploatacji przepaliły mi się tylko 3 żarówki. Jak tak się psują ,,francuskie szmelce\" to mogę tym jeździć cały czas.