Lista ocen Peugeot 206 (570) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 830 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
1/ notoryczne awarie przełącznika kierunkowskazów wymieniony dwukrotnie - bez skutku po 3 m-cach nie działa, 2/ zużycie sprzęgła po 36000 km, 3/ wycieki z silnika, 4/ częste przepalanie się żarówek.
~Krzysiek
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
2 razy wahacze, tłumiki oba, kompresor klimatyzacji, 3 zimeringi (cieknący olej ze skrzyni i silnika), stabilizator tylnego zawieszenia, końcówki drążków kierowniczych, pompa wspomagania - jak na 14 000 przejechane to dużo za dużo!!!!
~ZAWIEDZIONY
Kombi 1.1 i 60KM 44kW
Na gwarancji-naprawa skrzyni biegów,kilkakrotna wymiana przełącznika kierunkowskazów ( 4razy ) Po 40 tyś-wymiana chłodnicy-600 zł Po 50 tyś-przerdzewiały i urwany tłumik wycieki oleju skrzyni biegów Błędy w elektronice.
~robert wrocław
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
tarcae krzywe od hamowania,szybko szybko się zużywają,końćówki stabilizatorów kup najlepiej ze 4 komplety doś często będą wymieniane, czasami nie odpala, bądź teleskopy a raczej ich brak nie przystają do naszych dróg.
~lisu79@o2.pl
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Po ok. 35tys do wymiany uszczelka pod głowicą (zmurszała) - olej się dostał do układu chłodzenia i odwrotnie, nie było tego słychać i widać, chyba wcześnie zauważone bo byłby silnik do remontu... koszt wyszedł ok. 800zł
~Lakyluk
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Po dwóch latach zaczęła korodować klapa tylna i tutaj dowiedzieliśmy się co to jest gwarancja na perforacje blachy, wadliwy elektr. licznik, wadliwe sprzęgło, wycieki z półosi po 40 tyś. , wadliwie zgrzany szkielet karoserii, itp.
~ziutekpalestyna@interia.pl
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
7000- padło BSI tylnej wycieraczki , dwa razy padła mechanika fotela kierowcy, żywotność cewki to około 50000, cztery razy wymieniane tarcze hamulcowe - ostatnie zamontowałem BREMBO + klocki FERODO i jest O.K.
~LEW
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Skrętna tylna belka, niekończący się problem z pompą paliwową i wtryskami. Lakier zrobiony z gównolitu. Dwa razy wymieniałem maglownice za każdym razem cały płyn od wspomagania wywalało dołem.
~MatPat
Cabrio 2.0 i 16V 136KM 100kW
Z poważnych usterek: problem z silnikiem (diagnostyka nic nie wykazała, niby tak to jest z peugeotem) trud z otwieraniem dachu, przeciekające uszczelki( które jest strasznie trudno dostać lub ich nie ma :/)
Dziennik kosztów dla Peugeot 206
6,1
8,3
9,4
~elmario29
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Jak dotąd nie napotkałem poważniejszych usterek,ale sporo o tym słyszałem.Taką najpoważniejszą usterką była zerwana taśma przy przełączniku zespolonym=brak klaksonu i świecąca kontrolka air bag