Lista ocen Peugeot 306 II Hatchback (146) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 194 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kacper
Hatchback 1.6 90KM 66kW
TO JEST COŚ FENOMENALNEGO!!! Nie wiem jakim cudem w tak małym aucie udało się im stworzyć tyle przestrzeni mam 182cm wzrostu a za mną siądzie dorosła osoba i będzie miała jeszcze luz miedzy nogami naprawdę coś fenomenalnego bagażnik jest na tyle duży że mogą się spokojnie zapakować 3-4 osoby na jakiś wyjazd teraz już nie robią tak pojemnych i pakownych "małych aut"
~Damian
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Mam 183cm wzrostu , nie narzekam , jest mi bardzo wygodnie , jak również pasażerowi z przodu . Z tyłu jak to z tyłu , nie jest to mercedes E ale nie ma wiekszych problemów . Jakoś dojechałem w 4 osoby nad morze i nikt nie narzekał - może dlatego że mieli 160cm wzrostu . ;P
~piotrvz800@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Samochód oferuje sporo przestrzeni dla kierowcy i pasażerów. Materiały użyte do wykończenia wnętrza są bardzo dobrej jakości. Siedzenia są dosyć miękkie, ale to norma we francuskich autach. Pojemność bagażnika mogłaby być trochę większa, ale i tak jest nieźle.
~tomazi84@o2.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Kierowca ma wystarczająco dużo "przestrzeni", do tego jak już wspominałem (i to chyba najważniejsze) wszystko na właściwym miejscu i pod ręką. Autkiem bardzo wygodnie mogą podróżować 4 osoby. Tylna kanapa jest jednak dość szeroka więc 3 osoby z tyłu także nie będą miały za ciasno.
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Z przodu jest pod dostatkiem. Z tyłu jak na jedno z najkrótszych aut w klasie też nie ma na co narzekać. Przy 4 osobach można spokojnie oddawać sie podróżom. Po złożeniu tylnej kanapy wchodzi do środka rower górski z ramą 21\" bez odkręcania kół.
~zadowolonyzpuga
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca, duży bagażnik, aż dziwne że jest tyle przestrzeni w tak małym aucie. Świetne materiały wykończeniowe- trwała podsufitka, miękkie plastiki, super fotele (przynajmniej w moim egzemplarzu). Genialne!
~BlurgH
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Mam porównanie do Octavii. Z przodu - francuz o klasę lepszy ( mniejsza konsola, wygodniejsze fotele ), z tyłu podobnie, niestety bagażnik nieduży ( aż strach pomyśleć, co zmieściłbym gdybym miał gaz ).
~Lechube
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Bardzo duzo miejsca z przodu, naprawdę szeroki samochód!!! Rewelacja w porównaniu z np. Oplem. Z tyłu trochę gorzej. Miałem szyberdach fabryczny, siedząc na tylnym fotelu dotykałem dachu.
~tomsonn@interia.pl
Hatchback 2.0 XSi 121KM 89kW
Dla wysokich osob za nisko. Przy wzroscie kierowcy 185 bez wiekszego wysilku czubkiem glowy mozna dotknac sufitu. Przy calkowicie odsunietych przednich fotelach malo miejsca na nogi doroslych pasazerow z tylu.
~Bolek
Hatchback 2.0 S16 163KM 120kW
Z tyłu jak każdy peugeot 306. Z przodu trzeba przyzwyczaić się do foteli. Sportowe, w stylu recaro, trzymają bardzo dobrze ale mogą być niewygodne podczas długiej jazdy
Peugeot 306 II Hatchback