Lista ocen Peugeot 307 I Kombi (116) - Całokształt

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Auto ma swoje plusy i minusy: Na plus można zaliczyć bardzo dużą pojemność i ergonomię, na minus niestety dość dużą zawodność. Generalnie jest to dość denerwujące, w szczególności, że nigdy nie wiemy co się stanie. Samochód ładnie wygląda, jest bardzo pojemny, ma kilka ciekawych rozwiązań, ale to chyba wszystko.
~użytkownik
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Auto spełniło moje oczekiwania. Ekonomiczy, niezawodny (!!!), żwawy, cichy, niekopcący diesel, spalający minimalne ilości ON, wygodny, zbajerowany i praktyczny w środku, o eleganckiej, niestarzejącej się sylwetce, w całości ocynkowany. Polecam modele z końcówki serii. Posiadacze 406 z lat 2003-2004 coś wiedzą na ten temat.
~Leszek K. (lat 38) e-mail: leon11@op.pl
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
307 SW Premium. Bez zastrzeżeń. Miałem już 306 kombi, 307 kombi a teraz 307 SW - najbardziej "zbajerowany". Piękna sylwetka, dużo udogodnień, silnik wystarczająco mocny i elastyczny. Dużo Miejsca na bagaż. Dostęp do bagażnika od strony kabiny przez odchylane oddzielne fotele - przydaje się podczas podróży rodzinnych.
~darek
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Jazda bardzo przyjemna. Nie ma problemu z wyprzedzaniem ze względu na znakomitą elastyczność silnika. Na trasie na 5-tym a nawet 6-biegu idzie jak burza. W mieście trzeba trochę się namachać dżwignią zmiany biegów (6- biegów). W górach żaden silnik benzynowy nie może się z tym dieslem równać chyba ,że V6.
~Malakalipsa
Kombi 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Największe zalety tego samochodu to ekonomia silnika HDI, pakowność i nowoczesny, niestarzejący się póki co design, zwłaszcza wnętrze robi wrażenie auta z wyższej półki. Wady - duże obciążenie silnika przy jeździe autostradowej (hałas + wzrost spalania), słaba jakość niektórych elementów wykończenia
~Krzysiek
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
to naprawde udany samochod dla calej rodziny, komfortowy i wygodny a przy tym potrafi byc ekonomiczny, a jak i potrzeba to mocny, sporo uzytecznych bajerow jak automatyczne swiatla , wycieraczki, sciemniajace sie lusterko, czy progrma \"automatyczna widocznosc\", ktore sie naprawde przydaja na codzien
~zukes
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Myślę że każdy samochód w dzisiejszych czasach nie jest bezawaryjny. Wszystko zależy od modelu na jki się trafi. Uważam że peugot 307sw 2.0 HDi nie zasługuje na tak wiele negatywnych opini. Trochę rozumiem tak zdenerwowanych właścicieli tych aut , chyba przed chwilą odwiedzili jakiś serwis peugota :-)).
~Tomek
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Wspaniałe rodzinne auto (kombi), cudowny komfort jazdy, widoczność i estetyka. Doskonale pomyślane schowki i detale... I dalej bym tak go zachwalał gdyby nie usterki - począwszy od alarmu, poprzez wtryskiwacze, lusterka, radio skończywszy na dziurawym zbiorniku paliwa. A wszystko to w 18 miesięcy... Rekord?
~Jarek-Warm-maz.
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
HDI-110 koników to bardzo dobry wybór, w kombi z pełnym wypasem, podgrzewane fotele, klima, ADS, kurteny, ESP, ALU, ITP-JESTEM ZADOWOLONY a trochę już różnymi jeżdziłem. Prowadzi się bardzo pewnie, jest ekonomiczny, mocny, pakowny i na razie nie zawodny. Wymieniłem tylko żarówki+przeglądy.
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I Kombi
6,6
9,1
10,1
~Mateusz 18lat
Kombi 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Samochód był by dla mnie ideałem gdybym miał 70 lat a nie 18 :). Autko może się spodobać także ludziom w średnim wieku, którzy mają dość sporą rodzinkę i często stacjonują pod tesco. Obiecuję, że do bagażnika wejdzie caaały wózek z zakupami, a po złożeniu siedzeń nawet 2 wózeczki.
Peugeot 307 I Kombi