Lista ocen Peugeot 307 II Hatchback (57) - Ergonomia

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Niezbyt fortunny, bardzo ostry górny kant przednich drzwi. Łatwo zahaczyć i uszkodzić sobie nos-prawdziwy drapieżnik.Przedni schowek tak głęboki, że z pozycji kierowcy nie ma szans wyjąć z niego czegokolwiek. Jest to nawet trudne dla pasażera siedzącego z przodu.Dotęp do żarówek - makabryczny!Projektanci chyba ścigają się w skutecznym utrudnieniu kierowcy ich wymiany. W przypadku tylnych trzeba wypakować całą zawartość bagażnika.To prawdziwa...
~Janusz
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
b. nisko umieszczone niewielkie guziki i pokrętła ogrzewania, trzeba oderwać na długo wzrok od drogi, a na dziurach to ciężko ustawić małe delikatne pokrętełka. Plastiki kiepskiej jakości, te w kabinie trzeszczą i stukają, a te w komorze silnika (np. pokrywa akumulatora) po kilkukrotnym zgięciu/odpięciu itp. pękają i się łamią
~Sebastian Basior
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Coz, to jaka linie ma to autko, nie trzeba mowic. Czarny kolor, z przyciemnionymi szybami tylnimi + felgi 15 lub 16 ew odymione lampy tylnie, atrapa przednia w chromie + halogeny. Nic dodac nic ujac. Co prawda 307 brakuje troszke do wygladu 407..ale i tak powala na kolana.
~Kubeusz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Wszystko jest na miejscu poza miejscem na kubek. Pilot do radia fajna rzecz, choć nie używam bo zmieniłem całe audio bo seryjne słabizna nawet dla głuchych. Fotele wygodne na długie trasy, dobre trzymanie boczne. Duże schowki i bagażnik.
~koziorozec1977
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
dla mnie raczej przeciętnie, ale może ja jestem za duży do tego samochodu więc dalem dobrze. Trochę ciężko sterować pokrętłem lusterek i brak podłokietnika pomiędzy kierowcą i pasażerem to minusy. i trochę mała półka na drzwiach do oparcia łokcia
~kuba
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Samochód jest dobrze przemyślany, wszystkie przełączniki w zasięgu ręki, intuicyjny. Bardzo wygodne fotele, przejechanie dystansu do 1000 km nie dostarcza mi żadnych dolegliwości bólowych.
~marcin
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Wszystko jest dość fajnie spasowane. Wszystkie przyciski na swoim miejscu. Materiały są generalnie dobrej jakości, może nie liczac troche za bardzo plastikowego srebrnego panelu śrdokowego.
~mokitoki@wp.pl
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Idealnie, wszystko pod ręką, jedynie podłokietnik ciut a wąski i ciut za wysoko. Nie mogę również tak ustawić fotelu i kierownicy, by opierają lewą rękę o wgłębienie drzwi swobodnie trzymać kierownicę.
~Karol
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Wszystko jest poręczne, łatwe w obsłudze. Komputer również bardzo czytelny i łatwy w korzystaniu. Dziwi mnie ten poziom ergonomii bo to francuz. Jest na prawdę dobrze.
~Krzysztof
Hatchback 2.0 HDi 16V FAP 136KM 100kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Peugeot miał ciekawy pomysł na umieszczenie za kierownicą przycisków od tempomatu i radia. Na początku ciężko, ale po czasie doceniam to
Peugeot 307 II Hatchback