Lista ocen Peugeot 307 II Hatchback (66) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kubeusz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Zawieszenie bardzo dobrze trzyma w zakrętach. Nie jest również ani za twarde ani za miękkie. Układ hamulcowy super, progresywny i pozwalający na pełną kontrolę nad autem przy hamowaniu. Układ kierowniczy w porządku. Ocenę obniżyłem przez dość częste usterki zawieszenia na naszych drogach i hałasowanie na dziurach.
~Karol
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Wygodne ale pojawiają się problemy ze stukiem w zawieszeniach. Szybko się wybija ale to prosta konstrukcja więc i tanie naprawy. Kierownica precyzyjna dość lekka ale niepozwalająca na odpłynięcie podczas jazdy. Daje uczucie kierowania autem a nie pontonem.
~maestrus
Hatchback 2.0 16V 177KM 130kW
prosty, tani w obsłudze, komfortowy i świetnie się prowadzi szczególnie po PL drogach. Dość trwały i nie sprawia kłopotów. Czasem po miejskich dziurach tylna belka może być denerwująca (odgłosy z niej dochodzące a nie komfort bo do niego zastrzeżeń nie mam)
~Mazi
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Bardzo komfortowe, mimo, że wcale nie miękkie. Na zakrętach bardzo dobrze, chociaż chwilami trochę podsterowny (może to wina opon). Wymiana łączników stabilizatorów raz do roku to norma (na polskich drogach oczywiście). Z tyłu belka, więc bez problemu.
~michal83
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Jak na takie zawieszenie, najsłabszym elementem mogą być niewłaściwie dobrane opony. Reszta jest bdb. Prowadzi się łatwo i przyjemnie. Przy kupnie nowych opona warto wybierać opony zalecane przez producenta - informacja na słupku drzwi kierowcy.
~koziorozec1977
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
twarde zawieszenie więc przenosi dziury, ale bardzo solidne pomiędzy dobre/doskonałe - tu znów słabe wyciszenie ostro minusuje, ale wkońcu to nie układ jezdny. dobre trzymanie na zakrętach, krótka droga hamowania, dobrze działające hamulce ogólnie OK
~biuro@voran.pl
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Auto wziąłem z salonu, przy 29 000 km wymienione były łożyska przednich kół, piasty kół, piasta w przednim zawieszeniu, przetaczane tarcze hamulcowe a nadal są drgania. Przy 4 dorosłych osobach na pokładzie, coś uderza na dziurach z tyłu auta,
~AJK
Hatchback 2.0 HDi 16V FAP 136KM 100kW
Mam wersję Intense - bardzo dobre sprężyste zawieszenie do szybkiej jazdy. Przez kilka dni jeździłem wersją HDI 90 KM w wersji podstawowej i miałem wrażenie "pływania" samochodu w zakrętach i przy prędkościach powyżej 130 km/godz. - zbyt miękkie.
~Tata
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Na równej drodze prowadzi się jak marzenie. Na dziurach słychać stuki z tyłu. Zawieszenie dość sztywne jak na francuza. Auto bardzo zwrotne, pod tym względem lepsze niż niejedno mniejsze auto. Dobrze trzyma się drogi.
~Sebastian Basior
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Niestety ale autko chyba nie jest stworzone na polskie drogi. Kazda dziura jest odczuwalna, szczegolnie daje sie we znaki tył. Powodem tez moze byc latajacy w kole zapasowym zestaw kluczy - po prostu trzeba to niezwlocznie wytlumic.
Peugeot 307 II Hatchback