Lista ocen Peugeot 307 II Hatchback (59) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mokitoki@wp.pl
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Na przednich fotelach cisza, z tyłu powyżej 160 słychać dosyć dosyć tylne opony (może to wina 205 które mam obecnie). Jednak trzeba pamiętać, że to nie sedan. Zastanawiałem się nad zakupem fiata bravo II ale: 1. bajerancki w środku, ale jakość materiałów...po prostu fiat. 2. testowałem wersję 1.9 MJET 150km..w porównaniu do 307 bardzo głośno w środku (silniki) a i przyśpieszenie nie porywa.
~Michał
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Słabe, nawet przy niewielkich prędkościach słychać opony i silnik. Do tego dochodzi przykry odgłos zamykanych drzwi... drzwi i klapa bagażnika są tak lekkie, że brakuje poczucia solidności i bezpieczeństwa nadwozia. :(
~rodman24@vp.pl
Hatchback 2.0 16V 177KM 130kW
Jeżdżę na profilu 50, z tyłu na studzienkach lub większej dziurze morze być nieco hałaśliwie, mi nie przeszkadza, jak coś to polecam większy profil opony. Silnik wydaje delikatny pomruk, dopiero powyżej 4000/ob słychać ryk lwa.
~maciek210
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
mankamentem jest sygnalizowany przez użytkowników hałas z zawieszenia przy pokonywaniu nierówności. Faktycznie czasem odgłosy są takie jakby koło się urwało. Czy to też jest "urok" auta a nie jego wada fizyczna?
~kuba
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
W aucie jest bardzo cicho. Jak przesiadłem się z seata cordoby to proszę mi wierzyć że miałem problem z orientacją jaką prędkością się poruszam. No ale może cordoba to słaby przeciwnik.
~Łukasz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Samochód pracuje dość cicho, w porównaniu do Golfa IV 1.9, którego posiadałem wcześniej klekot jest mniej słyszalny. Jeden problem VW mi nigdy nie odmówił posłuszeństwa na trasie mimo migania kontrolek.
~koziorozec1977
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
źle, źle, źle nie wiem, czy to tylko na rynek polski ale tragicznie jest wyciszony ten samochód. Cicho sie jedzie tylko na super rónej nawierzchni bez dziur z prędkością 80 km/h i tylko w takich warunkach
~Kubeusz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Wyciszenie dobre, również przy prędkościach powyżej 100km/h. Niestety hałasuje zawieszenie na dziurach i z czasem zaczynają trzeszczeć plastiki.
~siwekq
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Podczas jazdy ledwo słucha silnik. Dla mnie jest to problem, ponieważ gdy włączę radio wgl go nie słychać dopiero podczas dużych prędkości.
~michal83
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Jest cicho. Nie ma żadnych szumów. Jazda autostradą przy 150 km/h daję możliwość normalnego rozmawiania z pasażerami. Naprawdę jest cicho.
Peugeot 307 II Hatchback