Lista ocen Peugeot 405 I Kombi (23) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaeshi@o2.pl
Kombi 1.6 90KM 66kW
Taka mniej skomplikowana Xantia. Peugeot nie montował aż tak skomplikowanego zawieszenia, dzięki czemu mimo upływu czasu nie jest ono aż tak kłopotliwe. 405 jest strasznie wygodnym sedanem. Tutaj ogromny plus dla Peugeota. Po przesiadce do Fiata Brava miałem wrażenie ze siedzę na kamieniu i przesuwam się co chwilę po siedzeniu. Komfortowo siedzi się również na tylnej kanapie z wygodnymi wgłębieniami. Trójka dzieci z tyłu też nie powinna...
~Gołochowicz
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jeździłem znacznie mniej awaryjnymi autami a to przede wszystkim ze względu na tylną oś. Wymieniałem łożyska, przejechałem 60 tys. i znów były do wymiany. A bez wymiany nie da się jeździć bo lata po śliskiej powierzchni po całej szosie. Teraz mam zrobione zamiast łożysk tuleje. Jest twardszy. Zobaczymy ile teraz wytrzyma. Wymieniałem też amortyzatory i nawet poduszki tylnej osi. To tylne zawieszenie skreśla to auto całkowicie. Na wiosnę muszę...
~Darass dondragondarson@tlen.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ponadczasowa linia nadwozia, bezawaryjność i niski apetyt na paliwo to atuty, które zadecydowały, że pozostanę wierny tej marce. Wcześniej jeździłem VW Golf I, Alfa Romeo 33, Ford Escort 1.6 16V i być może wyposażenie tych aut było lepsze ale i awaryjność oraz zurzycie paliwa zdecydowanie większe. Wszyscy użytkownicy, których spotykam, zdecydowanie chwalą 405.
~Przemek P
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Nie wiem czy tylko mój model jest tak zawodny ale żałuję ,że go kupiłem.Usterki mogę porównać jak domino które ktoś wprawił w ruch jednym pstryknięciem. W ciągu 3 miesięcy doliczyłem sie 22 usterek (większych i drobnych). Gdyby nie jego zawodnośc to by było świetne auto.Komfort bardzo wysoki jak na taką cenę!
~Grzegorz
Kombi 1.9 105KM 77kW
służy mi od 3 lat, praktycznie poza przeglądami nic sie w nim nie zepsuło. Automat i klima spisują się znakomicie. Denerwują mnie tylko trzeszczące plastiki i źle zrobiona roleta (kombi). Żeby włożyć coś większego trzeba ją zdemontować i wieźć na tylnim siedzeniu. Gorąco polecam to autko.
~pozuc@kredytbank.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jeśli ktoś chce duży, pojemny i niezawodny samochód za niestraszną cenę - polecam. Przy zakupie trzeba patrzeć na zawieszenie, szczególnie tył jest drogi w naprawie. Podobnie jest ze wspomaganiem- kosztowna zabawa. Blacza żyje długo, silnik też. Niedługo znów robie zawieszenie i jeżdzę dalej, dla mnie ok.
~dzinek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Uważam, ze autko troche niedocenione, jednak, Ci któzy posiadają ten samochód zmieniają swoje zdanie co do innych aut tej klasy. Autko ma ładny design zdobyło złoty medal w swoich latach. Polecam w szczególności jednostki diesel
~majkel
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Duza krowa bardzo wygodna. dobrze sie jedzi w utrzymaniu - moze byc. Dla kogos kto pracuje i ma troche wolnego czasu - auto bardzo wdzieczne!!! Zjechało cała europe - zachodnia, zach-połud. i południowa bez zadnych problemow!
~tomi
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
Ogólnie: autko w miare komfortowe za naprawdę nieduże pieniądze, ale trzeba się nastawić na częste i spore wydatki na naprawy. Jeśli auto z pewnych rąk i zadbane to polecam chwilę pojeździ.
~t.trentowski@plusnet.pl
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
Za tą kasę - SUPER: duży, ekonomiczny i dość szybki. A na wrocławskie dziury - twardy i wyrzymały. jak ktoś potzrebuje autka żeby pojeździć a nie przyszpanować - polecam!
Peugeot 405 I Kombi