Lista ocen Peugeot 405 I Kombi (25) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomi
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
tutaj podobnie: w ciągu 15 lat 3 razy wymieniana tylna belka (koszt rzędu od 700 do 1000zł), co chwila mam problemy z hamulcami, wycieki na silniku, 2 razy awaria termostatu, 2 razy wymieniana uszczelka pod głowicą, rozrusznik tez padł, elektrozawór 2 razy(ten co odcina dopływ paliwa, mechanikiem nie jestem więc nie wiem jak to się nazywa), teraz auto też stoi bo siadła taka kostka z paroma rezystorkami i czymśam, koszt 300zł, w przednim...
~Biggie
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Mam go od 6 lat. Wyminiłem tylną belkę bo strasznie nim rzucało no i jeszcze to nieszczęsne sprzęgło. Hmm co jeszcze czasmi się coś w nim psuje ale mam mechanika niedaleko to w mig mi naprawi za rązsądną cenę a części są nie drogie. Tak wogóle nie dbam o niego oleju nie wymieniałem odkąd go mam (tylko czasmi trochę doleję) W zimie odpala bez problemu.
~piciapd@interia.pl
Kombi 1.9 105KM 77kW
Zawodna elektryka układu zapłonowego(szczególnie ewka wysokiego napięcia i moduł zapłonowy, ale na dwóch cylndrach też można jechać ), ale można sobie poradzić z tym samemu, nieszczelność korektora siły hamowania i kłopoty z zaciskami hamulcowymi w tylnych kołach. Poza tym wszystko OK.
~majkel
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
no co tu mowic - auto po wybitym korbowodzie i po przejechanych 350005Km jeszcze jakos jezdzi. Głowica miedzy zaworami strasznie spekana. Wymiana panewek i pierscieni, komplet uczelek i najtanszy olej na dotarcie(1000km i wymiana) - Ogólny koszt części ok 600zł.
~Przemek P
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
HAHAHAH liczne wycieki oleju górą. dołem-między skrzynią bieg. a silnikiem. Wycieki płynu z chłodnicy. 3 razy przegrzałem głowice i 3 razy była naprawiana!! Usterka ślimaczycy! Tylnia oś do d..y!! I jeszcze wiele wiele więcej!!!
~Yakoob
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Przy takim przebiegu i jeżdzie przez 15 lat po polskich drogach nic poważnego się nie stało i oby tak dalej! (bez wciągania oleju, turbo też w porządku).
~kaeshi@o2.pl
Kombi 1.6 90KM 66kW
Poza maglem żadnych poważnych usterek z tym autem niemiałem. Zachowując terminy wszelkich wymian można na tym aucie spokojnie polegać.
~t.trentowski@plusnet.pl
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
Silnik super czyściutki i nie spragniony oleju! Tylna belka: OK! Tylko przeguby do wmymiany strasznie stukaja.
~waldek-bar-wa
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Po przejechaniu 350tys.km.musiałem dać do naprawy(pierwszej!!!) pompę wtryskową (BOSCH) co kosztowało mnie ok.1200zł.
~waldek113
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
blachy - genialne (pełen ocynk), po 13 latach brak śladów korozji. Silnik nie do zdarcia.
Peugeot 405 I Kombi