Lista ocen Peugeot 405 I Kombi (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaeshi@o2.pl
Kombi 1.6 90KM 66kW
Auto prowadzi sie dość dobrze, zwłaszcza na szerszych oponach (u mnie 195/55/R15). Wchodzenie w ostrzejszy zakręt ze sporą prędkością skutkuje jedynie delikatnym popiskiwaniem opon, raczej bez utraty przyczepności czy sterowności. Z koleinami na fabrycznych oponach 175/70/R14 radzi sobie średnio, na szerszych już nieco lepiej. Bez wspomagania w tym aucie jazda jest dość przyjemna do momentu kiedy zachodzi potrzeba skomplikowanego...
~dzinek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wada tego autka jest tylna belka. Fakt u mnie ten problem jeszcze nie występuje no ale na pewno za jakiś czas będe zmuszony belke poddać regeneracji. Samóchód posiada bardzo dobre, komfortowe zawieszenie pewnie trzymające sie drogi, posiadam jeszcze passata 91r. Zawieszenie w Passacie jest twardsze. peugeot ma zawieszenie bardziej komfortowe, ale to kwestia gustu.
~waldek113
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
Wspaniale tłumi nierówności naszych polskich dziurawych dróg. Remont przedniego zawieszenia, średnio co 2 lata, ale na szczęście tanie części (w granicach 200zł). Niestety jak z tyłu w belce puszczą uszczelniacze, to wydatek rzędu 600zł + robocizna. Ale zazwyczaj robi się to 1 do 2 razy w ciągu żywotności auta.
~t.trentowski@plusnet.pl
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
Szeroki, dobrze trzyma się drogi. U mnie niestety trzeba wymienić końcówki drążków bo kierownica lata przy najmniejszej dziurze. No i przeguby - stukają.
~mstuk
Kombi 1.9 D 64KM 47kW
o każde zawieszenie trzeba dbać.mityczna tylna belka 405 nie będzie przekleństwem jeśli nie doprowadzimy jej do stanu agonalnego.
~Yakoob
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jest w porządku, mój egzemplarz nie jest ani za twardy, ani za miękki, ładnie bierze zakręty nawet z większą prędkością
~Biggie
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jeżeli chodzi o tlną belkę to niestey trzeba ją co kilka lat wymieniać. Ach te drogi w naszym kraju.
~Omiot
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
poprostu jak dlamnie super moglo by byc wspomaganie ale tylko podczas manewrow na parkingu
~tomi
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
nie licząc tylnej belki to ok, komfortowe i w miare dobrze sie trzyma jednak tylko przy srpawnej tylnej belce
~majkel
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo wygodny. ale tylnia belka max 100000km, przeguby, ogólnie bardzo wysoki komfort jazdy.
Peugeot 405 I Kombi