Lista ocen Peugeot 405 I Kombi (23) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaeshi@o2.pl
Kombi 1.6 90KM 66kW
"Co nie szybą to lusterkiem" Mimo że to spore auto, kiedy zachodzi taka potrzeba można mieć doskonałą widoczność gdzie "zaczyna" i gdzie "kończy" nam się samochód. Niema też żadnych problemów z widocznością przez tylną szybę, czy w czasie deszczu. Ciekawym dodatkiem jest możliwość przemieszczenia klapki zasłaniającej słońce na szybę w drzwiach oraz bardzo delikatnie przyciemniane szyby. Po bliższym przyjrzeniu się mają one delikatne beżowe...
~Przemek P
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
NIe ma tzw: "martwych punktów" za to wskazany mały spojler na klapie bagażnika pomagający przy parkowaniu tyłem
~Omiot
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
dobra choc denerwuje przedni belka dzielaca przednia szybe i drzwi podczas skrecania w ciasne uliczki
~Yakoob
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Nic nie ogranicza widoczności - mam fabryczny spojler na klapie tylnej, bardzo pomaga w manewrowaniu
~majkel
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo dobra widocznosc. Troszke problemy z cofaniem ale to normalne z takimi gabarytami
~Darass dondragondarson@tlen.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo duży "martwy punkt" w lusterkach - w późniejszych wersjach skutecznie skorygowany
~Vipkasiol
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
Widoczność jest bardzo dobra, w porównaniu np. do fiata Bravo, lub Brava to SUPER !
~dzinek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
W sedanie z tyłu przydaje się spojler, na tylnej klapie, ogólnie wszystko ok.
~t.trentowski@plusnet.pl
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
Tył - średnio, bez spojlera z tyłu na klapie ani rusz. Reszta ok!
~DAN22@OP.PL
Kombi 1.9 120KM 88kW
bardzo duże autko !!!!!!!! widoczność jest po prostu superrrr!!!!
Peugeot 405 I Kombi