Lista ocen Peugeot 406 (953)

~peugeot406st
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Samochód jest zdecydowanie nie doceniany, gdyż ciągle króluje to cholerne przekonanie, że nic na F. A tu proszę, taksówki jeżdżą tymi Peugeotami z powodzeniem i robią po 500.000 tys km bez problemu. Zdecydowanie mogę polecić ten samochód komuś kto lubi wygodę, solidność, trwałość oraz niska cenę.
~Ola
Coupe 2.0 16V 136KM 100kW
Piękny samochód z finezyjnym wykończeniem. Wygoda i sportowe zacięcie. Polecam wszystkim, którzy mają dosć ogladania takich samych beemek, a-trójek czy golfów. Ten samochód wyraża naszą osobowość: nie jest nudny, piękny i ma to \"coś\".
~chrupek25@wp.pl
Coupe 2.0 16V 136KM 100kW
Wersja coupé powinna kojarzyć się z wysublimowaną, elegancką, a zarazem sportową i pełną dynamizmu linią nadwozia oraz niepospolitymi osiągami i luksusowym wyposażeniem. Takie właśnie jest 406 Coupé. Oczywiście tak jak inne auta z \"najwyższej półki\", Peugeot 406 Coupé pozostaje dla zdecydowanej większości z nas obiektem porządania. Ale czasem dobrze jest pomarzyć, gdyż marzenia często przeradzają się w rzeczywistość.
~andrzej
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
wygodny, niedrogi w ekspluatacji,i co dla mnie wazne nie tlucze sie ani nie skrzypi podczas jazdy
~Luniopl
Coupe 3.0 V6 24V 207KM 152kW
świetne autko. zawsze było moim marzeniem a teraz znalazło sie w moim zasięgu finansowym. piękna linia połączona z mruczącym silnikiem v6. bardzo wygodne. dużo przestrzeni zarówno dla pasażerów, kierowcy jak i ewentualnego bagażu. Dużo bajerów - u mnie większość wymaga naprawy:p Warte napewno każdej władowanej w niego złotówki przy doprowadzaniu go do ideału. Polecam tym którzy lubią unikatowe autka. Frajda z jazdy niesamowita...
~Paweł Coupe
Coupe 3.0 V6 24V 190KM 140kW
Witam Szukałem tutaj opini na temat tego peugeota ale w sumie nic sie nie dowiedziałęm więc chce opisać swój który kupiłem. Autko jest piękne pięknie brzmi i super trzyma sie drogi pali nie wiele więcej niż przeciętne 2.0 a gaz traktuje bez większych strat mocy. Jeśli chcecie sobie kupić takie autko mając do wydania 10 tyś zł to życze powodzenia gdyż za te pieniądze kupicie auto w którego bedziecie musieli sporo włożyć. Jeśli macie ok...
~Janek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Polecam wszystkim jako rodzinne auto, sprawdza się na długich trasach, nie czuć zmęczenia...Duży, wygodny, komfortowy i oszczędny w naprawach. Tanie części i rzadko coś się psuje. Jak na tak duże auto to super spalanie...
3,8
~piotr
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
W sumie fajne rodzinne auto, ale jednoosobowo też się w nim dobrze (jeszcze cały czas) wygląda. Prowadzi się bardzo przyjemnie. Silnik nie jest może jakiś tam wyżyłowany, ale ma bardzo przyzwoite osiągi. Jeszcze nim trochę pojeżdżę.
~Patyk
Coupe 2.2 HDi 133KM 98kW
bardzo dobra jednostka, niem klekocze jak zwykły diesel tylko mruczy cicho. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Peugeot 406
6,8
9,4
9,2
~Sałata
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Peugeot dobrze wygląda nawet dziś, jest wygodny i mało awaryjny.Układ napędowy działa jak powinien.W trasie to auto nie staje nagle i nie wiadomo czemu;)