Lista ocen Peugeot 407 SW (110) - Widoczność

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WK.
SW 1.8 16V 125KM 92kW
Co niektórzy narzekają na małe lusterka boczne lub duże słupki. Ja jednak nie zgadzam się z tym. Nie mam czujników parkowania i nie mogę powiedzieć, że mam powody do narzekania. Może to tylko kwestia nawyków i wprawy kierowców. Uważam, że z tyłu jest wystarczająca widoczność bez używania lusterka nawet przez te małe trójkątne okienka. Dodatkowo poprawia je przybliżające lusterko - dobra widoczność. Z przodu mogłoby być trochę lepiej, ale...
~w1cked
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Duże szyby = dobra widoczność. Słupek po lewej od kierowcy dobrze ułożony nie zasłania interesujących obszarów. Boczna szyba od kierowcy jest przedzielona małym słupkiem. Lusterko centralne fotochromatyczne - najlepsze lusterko z jakim miałem do tej pory do czynienia. (jeździłem conajmniej 300 km: opel zafira mkI, suzuki grand vitara, passat, peugeot 206, mondeo mkII, focus MkI, chrysler 300cc, renault scenic mkII, mercedes E klasa rocznik...
~Kierowca
SW 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Z przodu bardzo dobra.Na boki troszke gorzej ale to w koncu kawal samochodu.Tyl rozpacz parkowania.Bez czujnikow albo kamerki nalezy liczyc na pasazera (ktory wysiadzie i poprowadzi) albo samemu sprawdzac gdzie sie ma tylek :) Jednak to wada kazdego kombi.Nie spotkalem do tej pory takiego modelu zeby widocznosc w tyle byla taka jak w sedanie nie ma sie co czarowac.
~marcel
SW 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Mam siedzisko dosyć nisko i nie widzę dobrze maski bo jest długa, ale łatwo możemy wyczuć auto. Duże lusterka, z parkowaniem nie ma problemu, pomagają fabryczne czujniki parkowania, Przednie słupki mogły być trochę cieńsze, ale jakoś nie miałem większych problemów. Szklany dach fajnie nam oświetla wnętrze, zwłaszcza w pochmurne dni robi się trochę milej :)
~axl
SW 2.0 16V 140KM 103kW
Trochę mało widać we wstecznym lusterku wewnętrznym ale w zasadzie korzystam z zewnętrznych a przy cofaniu idealnie spisują sie czujniki więc nie ma problemów. Parkowanie przodem to już inna sprawa bo trzeba mieć wyczucie do długiej maski ale zakładam czujniki więc będzie ok. Rewelacyjna jest za to widoczność do góry przez szklany dach :-)
~o!
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Ogólnie zła, ale najgorsze jest to że górna krawędź szyby przedniej tak poprowadzono, że na naszych skrzyżowaniach zmiany świateł nie widać chyba, że leży się na kierownicy równocześnie zadzierając głowę, lub połową maski zajmuje się przejście dla pieszych a światła obserwuje się przez panoramiczny dach. Za to maska przednia i szyba wyglądają imponująco.
~Patryk
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Auto jest długie, ale widoczność do tyłu jest bardzo dobra. Duże lusterka, duża tylna szyba ułatwiają parkowanie. Z widocznością do przodu nie jest już tak kolorowo. Długi przód, ciężki do wyczucia jeśli chodzi o parkowanie. Przednia szyba jest poprowadzona daleko od oczu kierowcy, przez co widoczność zasłaniają słupki
~Przem
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Lusterka malutkie jak na takie gabaryty samochodu - niemniej da się przyzwyczaić. Jest to kombi więc z tyłu widoczność jak zawsze - nieco utrudniona. Z przodu jest ok, mogłoby być lepiej. W porównaniu do innych aut. Bardzo długi zwis przedni, niskie zawieszenie skutecznie utrudnia parkowanie przodem.
~lukstar85
SW 2.0 16V 140KM 103kW
Co tu dużo mówić, Dużo lepiej niż vw, fordy, skody... Dużo miejsca z przodu, z tyłu mało jak na takie auto ale spokojnie można przewieźć pasażerów. Kupiłem to auto z zamiarem przewozu 2 osób i psa a to tego to auto pasuje rewelacyjnie. Gdyby nie pies to pewnie zakupiłbym wersje coupe.
~WK.
SW 1.8 16V 125KM 92kW
W brew pozorom długiego tyłu kombi i nie za dużych szyb z tyłu, widoczność do tyłu jest dobra i wystarczająca - nigdy nie narzekałem i nie mam czujników parkowania. Lusterka również choć nieduże, to jednak są oddalające i bardzo dobrze widać całą przestrzeń z boków i nawet częściowo z tyłu.
Peugeot 407 SW