Lista ocen Peugeot 508 I (67)

~Piter
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Po 3 latach i 50 tys przebiegu postanowiłem podzilić się wrażeniami. Tak jak kilka osób tu oceniających przed zakupem i ja brałem uwage Skode S (poprzednia była paskudna), kolejną generację Mondeo, Hyundaia i40 (gdzie te 177KM w 2.0 benzyna) Mazdy 6 w obecnej odsłonie jeszcze nie było ;-). Za wyborem zdecydował stosunek ceny do wyposażenia Active za ok 90K PLN. Za duże kombi, całkiem dobrze wyposażone, z niezłymi materiałami w środku - jest ok.
2,7
~Peter
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Totalnie zraził mnie do francuskiej motoryzacji, a to mój szósty "Francuz", w tym czwarty Peugeot. Zapowiadał się fajny samochód, jednak po czterech latach eksploatacji potrafię powiedzieć jedno - dramat! Miałem wybór między 508 a i40, ze względu na silnik turbo i przywiązanie do marki poszedłem w 508, czego bardzo żałuję. Auto tragicznie wręcz awaryjne i nietrwałe, wręcz marzę o chwili, w której będę się mógł tej kupy szmelcu pozbyć.
~Kenji
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Bardzo ładna linia nadwozia; starannie wykonane wnętrze;materiały wewnątrz zdecydowanie najlepsze na tle konkurencji w segmencie (porównując podobne wersje wyposażeniowe);malkontenci mogą narzekać na brak wyściółki w kieszeniach drzwi,ale w codziennym użytkowaniu to nie przeszkadza;
~Ml
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Przed zakupem przetestowałem wszystkie samochody klasy średniej oprócz klasy premium, kilka kompaktów i minivanów. Nie miałem żadnego problemu z wyborem. Za te pieniądze i w tej klasie jest to najbardziej optymalny wybór. Niestety słaba polityka marketingowa producenta oraz nieobiektywne artykuły w prasie motoryzacyjnej nie zapewniają dużej sprzedaży tego modelu.
~adam
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Piękny samochód. Uwielbiam nim jeździć. Długie trasy to przyjemność.
~rewerz
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
jest to moja 2 ocena 508-ki, po roku użytkowania. Samochód 2 roku użytkowania w wielu aspektach zyskał o czym piszę szczegółowo w poszczególnych kategoriach. Oceniając całokształt w porównaniu z innymi autami tej klasy którymi jeżdziłem (passat, mazda 6, audiA4, mercedes C) oraz biorąc pod uwagę cenę zakupu nie ma lepszej opcji w tej klasie aut.
~Wojtek Katowice
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Mimo mankamentów kokpitu, ogólnie bardzo łądnie wyposażone auto za cenę konkurencyjną do japońskich czy niemieckich rywali. Ładne proporcje, nowoczesny design. Silnik benzynowy 1,6 THP już po poprawie usterek, o wystarczającej mocy. Obszerne, ciche, z dobrym zawieszeniem, moim zdaniem lepiej prezentujące się i prestiżowe, niż np Skoda czy Seat, Honda.
2,6
~Tomek
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Moja opinia dotyczy nie tyle całego samochodu jak silnika 1.6 THP, który jest totalną porażką i nieporozumieniem... aż brak negatywnych słów na to coś.... Samochód kupiłem po pierwszym właścicielu, który miał go w leasingu z potwierdzonym przebiegiem 88 tyś kilometrów. Przed zakupem dokładnie samochód sprawdzałem z osobą, która zna się na tym lepiej ode mnie oraz na stacji diagnostycznej. Brak wycieków z silnika, zawieszenie w porządku....
4,1
~Anselmo
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Na pewno francuzi zrobili olbrzymi krok do przodu - ale nie są to jeszcze niemieckie, czy japońskie auta. Na plus - design - samochód ma bardzo ładną linię, doskonałe materiały wykończeniowe - miękkie plastiki,fotele półskórzane, kierownica dobrze leży w dłoni. Na pewno dużo ładniejszy samochód niż octavie, avensisy, passaty, superby inne z tej klasy.

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rewerz
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Jest to moja druga ocena po 2 latach eksploatacji. Po tym okresie 508 jeździ tak samo dobrze jak na początku.