Lista ocen Peugeot 508 I (160) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bem
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
po otwarciu bagażnika, woda z klapy spływa do środka, skrzypiące sprzęgło i klapa bagażnika, po wizycie w serwisie dalej to samo... uchwyt na kubek - nie wkładaj puszki coli o,33 po pierwszym użyciu awaria...
~Marcin
RXH 2.0 HYbrid4 200KM 147kW
Jedna awaria- system podnośnika szyby - plastikowy kołowrotek pękł i szyba zjechała na dół. Częsta przypadłość w 508. Zestaw naprawczy 35 zł, spinki tapicerki 20zł i ze 3 godziny pracy.
~Damian
Sedan 2.0 Hybrid4 200KM 147kW
Po użytkowaniu samochodu przez miesiąc (wtedy przebieg jakieś 220tyś. km) przestało mi działać otwieranie drzwi przez dotyk klamki od strony pasażerów. Od strony kierowcy (oboje drzwi) nadal działa.
~Darek
RXH Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Brak podgrzewania lusterka zewnętrznego kierowcy. Skrzypienie i wymiana stelażu fotela kierowcy i pasażera. Stukanie w słupku środkowy od strony kierowcy, po wymianie opasek przez serwis, ok.
~Andrzej
SW Facelifting 2.0 HDi 140KM 103kW
Uchwyt rolety bagażnika - pękła sprężynka i sobie plastik dynda :) Zgłoszę to na gwarancji przy najbliższym przeglądzie - zobaczymy co na to ASO Peugeota :) Poza tym przez 15 kkm bez problemów. Oby tak dalej.
~sandman8
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Jak na razie mam pelne zaufanie do tego samochodu. Silniki znane i lubiane. Montowano jebtakze swojego czasu takze w bodajże mazdach czy nissanach. Nic mi nie skrzypi i jie zapowiada nadejscia usterek...
~Marcin
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
łożysko podpory półosi od nowości, asy z krakowskiej i jerozolimskich nie mogły znaleźć, dopiero na radzymińskiej podczas jazdy. Poza tym rysują się szkiełka od zegarów i tyle
~Voytec
Sedan 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Jak na razie zero problemów. Przejechałem 8000 km, kupiłem z przebiegiem gwarantowanym 35 000 km. Poza tym mam roczną gwarancję i pewnie gdy się skończy oddam do dealera.
~Grzegorz
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Mechanicznie wszystko ok. Ja mam wrażenie jakby powłoka lakiernicza była słabo ocynkowana oraz za słaba i za cienka - mam po odbiciach 2 ośrodki korozji - małe ale nie cieszą...
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I
6,7
~Stefan - GT owner
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Auto bardzo dobre - ale serwis kiepski... Usuniecie banalnej usterki zajeło im 3 tyg. Problemem okazaly sie wtyki do komputera. Czujnik przod bedzie do wymiany - reaguje za mocno.