Lista ocen Peugeot 508 I (194) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fazeusz
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Dobrze trzyma się drogi. Mogłby być troche bardziej komfortowy. Zaletą jest proste zawieszenie, a co za tym idzie tanie naprawy. Całokształt jak najbardziej ok.
~Peugeot
SW 1.6 e-HDi FAP 112KM 82kW
Auto płynie, ale to jak się przekonałem specjalność Francuzów. Idealny samochód na długie trasy za miastem. Można bez mała załączyć tempomat i rozkoszować się jazdą.
~Grzegorz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
komfort , super prowadzenie na zakrętach , żadnych odgłosów , koła 16 cali przez to trochę miększy i lepszy \"na krawężniki\" po mieście Fajne mocniejsze hamulce!!
~Franek Kopyto
Sedan 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Jedzie jak po sznurku. Ktoś już też napisał że głośno przy większych prędkościach, może to opony mam jeszcze zimówki a jest czerwiec...
~Karol
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Tutaj odstaje od niemieckiej konkurencji. Nie wybiera nierówności tak jak passat. Na zakrętach jedzie ok ale układ kierowniczy też nie jest zbyt precyzyjny.
~Silversurfer2003
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Daję 5, bo nigdy nim nie szalałem. Przy normalnej jeździe jest baaardzo w porządku. Prowadzi się pewnie. Choć typowym "Francuzem" nie jest. A miałem ich kilka.
~Emil
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Nie jest samochód typu "pływająca kanapa", na polskich dziurawych drogach trochę to czuć. Tylna belka skrętna troche nie przystoi, no ale tak został zrobiony.
~karl
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Na autostrady optymalny z wielowachaczowym zawieszeniem z przodu i tylu. Na polskie dziury troche za twardy i sprezysty. Ogolna ocena jednak - dobra.
~Mirosław
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Mi odpowiada. Wspomaganie kierownicy nie jest duże. Zawieszenie jest dosyć twarde - na dobre drogi super, gorzej z kostką i naszymi klejonymi drogami.
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I
6,7
~Łukasz
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Auto ma 18'' fabryczne i to jest moim zdaniem wada, na równych drogach płynie, na dziurach dość twardy, moim zdaniem do poprawy.