Lista ocen Peugeot 508 I (194) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Prowadzi się dobrze, chociaż czasem kierownica jest jakby za luźna innym razem chodzi ca ciężko - coś mi się nie do końca podoba. Ponad to na nierównościach albo dziurach nieprzyjemnie bije. Nie jest to fajne.
~Gabek
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Spodziewałem się lepszej amortzacji. Niestety wszystkie nierówności bardzo odczuwalne. Moim zdaniem za twarde zawieszenie jak na auto rodzinne. Renault Laguna III dużo bardziej komfortowa.
~malik0
Sedan 1.6 e-HDi FAP 112KM 82kW
Pewnie trzyma się drogi jest przewidywalny i bezpieczny bardzo dobrze hamuje cicho tłumi nierówności i jest wytrzymałe. Mieszkam poza utwardzonymi drogami więc wiem co piszę.
~Lafarju
Sedan Facelifting 1.6 e-THP 165KM 121kW
spodziewałem się rozbujanego francuskiego nadwozia, tymczasem nie było źle, oczywiście gdybym mógł to wolałbym twardsze nastawy ale nie było nawet za dopłatą jak np. u Forda czy VW
~Willu
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Układ jezdny komfortowy a jednocześnie dający dobre wyczucie auta na zakrętach. Układ prosty i dość tani w naprawach, całkiem wytrzymały nawet na polskich drogach.
~Tomek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Bardzo dobrze się prowadzi po drodze. Łagodne nierówności samochód pokonuje niezauważalnie, trochę głośny jak się jedzie przez tzw kocie łby. Hamulce dają radę.
~Aragorn111
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jadę 180 km/h i nie czuję prędkości, hałas bardzo umiarkowany, zakręty jak po szynach. Tak mi się jeździło tylko mazdą 6. Komfortowna i pewna jazda. Wspomaganie w sam raz.
~Stefan - GT owner
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Jak na tak duze auto dziala poprawnie. Jestem wrecz zachwycony. Wielkowahaczowe zawieszenie na kazdym kole robi swoje. Nie buja, a jest pełen komfort nawet przy 210km/h :)
~kierowca bombowca
SW 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Pewny na zakretach i iwystarczająco komfortowy na dziurawych bocznych drogach. Jestem własnie po przeglądzie rejestracyjnym i z zawieszeniem absolutnie nic sie nie dzieje.

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sandman8
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Twardo jak na francuza. Bardziej miękko niz w niemieckich... Komfortowo i jednoczesnie nie buja na wszystkie strony ani niefaluje na nierównościach. Pewnue trzyma się drogi.