Lista ocen Peugeot 508 I Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW 2011-2014 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek66
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Przy wybranej opcji Allure i pakiecie elektrycznym, przełączniki, przyciski i regulacja kierownicy rewelacyjnie.Fotele mają solidne trzymanie boczne, a regulacja wysuwanego wzdłużnie elementu siedziska jest dopełnieniem całości. Pokrętła na kierownicy są umieszczone prawidłowo i podczas manewrów nie było przypadku samoregulacji. Podłokietnik przesuwny - doskonały, tylko po otwarciu brak miejsca w schowku - dokumenty, kilka płyt i to...
~nosurprises
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Wszystko pod ręką. Schowek przed pasażerem duży, drugi pod podłokietnikiem mieści trzy telefony i posiada gniazdo USB oraz zasilanie. A propos podłokietnika mógłby być jeszcze regulowany na wysokość ale zakres regulacji taki sam jak w Passacie-też nie mogę opierając na nim rękę pewnie chwycić kierownicy ( łapię ją palcami ale nie pełną dłonią) Schowki w drzwiach pojemne.
~Grzegorz
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Byłoby doskonale gdyby nie brak schowków na okulary, na telefon, klucze czy inne drobiazgi. Także schowki w drzwiach - butelka albo jest za duża i się nie mieści albo za mała i lata po całym schowku. Schowek przed nogami pasażera jest za daleko dla kierowcy bo znajduje się za nisko oraz jest zaczyna się głęboko.
~Karol
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Jest bardzo dobrze. W tym roku chcę zmienić auto na nowe i przysiadłem się już do kilkunastu aut i jeszcze żaden fotel nie był tak wygodny. Pełna regulacja w każdym kierunku. Podłokietnik też dobrze ustawiony. Auto nie męczy nawet w długiej trasie.
~Karol
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Wszystko pod ręką i działa tak jak to zaprojektowano, nie mam uwag. Fotele mega wygodne i w wersji elektrycznie sterowanej można z nim robić cuda. Pierwsze co bym z Peugeota zabrał do Hondy to te fotele.
~mat
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Środek absolutnie dopracowany w detalach. Wszystko wygląda imponująco i jest proste w obsłudze. Jedynie schowków nie za dużo, a jak są to symbolicznych rozmiarów, ale np. gniazd z zasilaniem nie brakuje.
~Tom88T
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Obsługa auta jest intuicyjna. Wszystko na swoim miejscu. Mi odpowiada. Szkoda tylko braku jakiegoś sensownego miejsca na odłożenie telefonu itp.
~michał
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
W środku rewelacja. Wszystkie przyciski pod ręką. Intuicyjna obsługa.
~tomasz
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Wszystko pod ręką, wyświetlacz na wysokości wzroku kierowcy.

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jarek
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Przydałoby się więcej schowków,reszta bez zastrzeżeń.
Peugeot 508 I Sedan