Lista ocen Peugeot 508 I SW (95)

4,1
~Wujek Samo Zło
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
To moje 17 auto w życiu, miałem już i niemca, japończyka, włocha, koreańca itp. dwa razy kupiłem 407SW raz 2.0HDi i raz 1.6HDi, auta sprawowały sie bardzo dobrze. 508 w porównaniu do bezpośredniej konkurencji wyróżnia się wyglądem, rewelacyjnym silnikiem (w Mondeo miałem ten sam lecz jakby nie ten sam, niby 2.0TDCi 103KW ale jednak trapiły go problemy i to już od 119tyś przebiegu). Peugeot jest zdecydowanie nie doceniany i tego nie rozumiem,...
~Wojtek Katowice
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Mimo mankamentów kokpitu, ogólnie bardzo łądnie wyposażone auto za cenę konkurencyjną do japońskich czy niemieckich rywali. Ładne proporcje, nowoczesny design. Silnik benzynowy 1,6 THP już po poprawie usterek, o wystarczającej mocy. Obszerne, ciche, z dobrym zawieszeniem, moim zdaniem lepiej prezentujące się i prestiżowe, niż np Skoda czy Seat, Honda.
~lepszy_model
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Z auta jestem bardzo zadowolony. Puegeot stworzyl naprawde dobry, dopracowany samochod i chociaz ma swoje wady, da sie do nich przyzwyczaic. Dla mnie duza zaleta jest fakt, iz auto nie jest tak popularne w Polsce z uwagi na stereotypy jak np. przewartosciowane Passaty i Insignie, ma swoj styl i pomimo, iz w nadwoziu SW ma rodzinny charakter, daje jednoczesnie duzo frajdy z jazdy.
4,1
~Anselmo
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Na pewno francuzi zrobili olbrzymi krok do przodu - ale nie są to jeszcze niemieckie, czy japońskie auta. Na plus - design - samochód ma bardzo ładną linię, doskonałe materiały wykończeniowe - miękkie plastiki,fotele półskórzane, kierownica dobrze leży w dłoni. Na pewno dużo ładniejszy samochód niż octavie, avensisy, passaty, superby inne z tej klasy.
3,7
~Glogmak
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Polecam auto, które jest bardzo dobrze wyposażone, ciche i oszczędne. Co do silnika to się nie wypowiadam. Jedni wolą ropniaczka a inni benzynę. Można wybrać coś dla siebie. Z wad: nagłośnienie. Radio WIP z bluetooth gra fatalnie. Ponoć wersja z Navi gra lepiej - najlepiej zakupić audio sygnowane przez JBL
~Aragorn111
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Moje 11te auto. Wszystko w ni mi się podoba. Biała perła z ciemnym szklanym dachem i ciemnymi szybami wygląda świetnie. Łączy wygodę i komfort citroena C5 , z ergonomią i radością jazdy jaką dawała mi mazda 6. Cieszy mnie każdy kilometr przejechany tym autem. Zrobione 137000km bez usterki! Mój diesel pali 5,5 do 6,5l/100km! Komputer pokazuje idealnie dokładnie spalanie. Najlepsze auto jakim jeździłem. Po prostu kocham je. No i eksploatacja tania.
~Marcin
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
super samochód, bardzo wygodny, pewne prowadzenie i cichy. Najlepszy jakim dotychczas jeździłem
~Jacek
SW 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Długo zastanawiałem się na wyborem auta. Wybierając jezdzilem jeszcze Mondeo superbem, passatem i Insignią. Wybór padł na Peugota, choć passat był blisko. Stylistyka wnetrza mi mniej odpowiadała.
~TomaszT
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Poszukiwania zacząłem od czegoś większego: Smaxa. Bardzo polecany był tam silnik 2.0 TDCI 163 KM. Okazało się że to silnik PSA i ostatecznie za te same pieniądze kupiłem kombi z tym samym silnikiem. Samochód eksploatowany od dwóch lat w mieście i nie ma problemów z FAPem, który wypala się także na postoju. Wybrałem wersję przed liftem ze względu na lepsze opinie silników EURO5. Euro6 z BlueHDI także są bardzo dobre ale jednak starsze są...
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I SW
6,6
7,8
~Maciej
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Mam mieszane uczucia, dostajemy kawał auta bardzo przestronnego i wygodnego w dobrej cenie, osobiście jeździ mi się nim świetnie, równocześnie mamy bardzo nieprzemyślane zagospodarowania miejsca na schowki, dramatyczne nagłośnienie, wymiana głośników niewiele pomoże gdyż samo radio jest po prostu słabe i wolne, bluetooth ma opóźnienie rzędu sekundy do dwóch, cofając trzeba uważać bo czujniki parkowania działają również z opóźnieniem, ceny...
Peugeot 508 I SW