Lista ocen Peugeot 508 I SW 1.6 THP 156KM 115kW 2011-2014 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ml
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Zanim wsiadłem po raz pierwszy do 508 naczytałem się w gazetach jak mało miejsca jest w tym modelu. I powiem tak z przodu jest poprawnie, chociaż na początku brakowało mi większego zakresu obniżenia fotela. Z tyłu jest bardzo dużo miejsca na nogi, nad głową (mimo szyberdachu) i na szerokość (mam 189cm). Oczywiście zakładam z tyłu 2 osoby bo jest to raczej standard w tej klasie. W porównaniu z mondeo, które uważane jest za bardzo przestronne -...
~Kenji
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Z przodu przy wzroście 185cm wygodnie,może po stronie pasażera podłoga mogłaby być nieco"na płasko"-zwiększyłoby to jeszcze ilość miejsca na nogi;z tyłu bardzo wygodna i dobrze nieco pochylona kanapa,prawie płaska podłoga;bardzo wygodne przednie fotele;regulacja lędźwiowa rewelacja przy dłuższych podróżach;
~Wojtek Katowice
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Wysuwane podparcia przednich siedzeń jak w BMW - sporo miejsca z przodu. Z tyłu - zaskoczenie! gdzie krytykanci widzą mało miejsca? niech porównają z Mercem C klasa! Audi A4! łatwy dostęp do tylnych miejsc, wygodny podłokietnik z tyłu, ogólnie jest super!
~Piter
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Test 175 cm zaliczony ;-) Sam za soba siedze bardzo komfortowo. Tu nie ma co komentowac trzeba zobaczyc Zachara w tescie 508. Zachar jest "czymś" w rodzaju porównywalngo wzorca przykładanego do samochodu.
~adam
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Mam 170 cm. Więc za mną jest dużo miejsca . Nigdy nie słyszałem narzekania. Na wakacje w 4 osoby nie ma problemu. Jest bardzo komfortowo. Ale daje dobry dlatego bo są obszerniejsze samochody a mają podobne wymiary zewnętrzne.
~Peter
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Z przodu ok, z tyłu też nie ma dramatu, natomiast dla trzeciej osoby na tylnej kanapie jest już kiepsko. Spory i ustawny bagażnik z denerwującą roletą, która odsuwa się na wybojach.
~Anselmo
SW 1.6 THP 156KM 115kW
miejsca dla wszystkich jest wystarczająco. Jedyny problem mam z fotelem - chyba francuzi za bardzo chcieli zrobić niemiecki samochód - i do foteli - twardych, trzeba się przyzwyczaić.
~olo
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Nie jest aż tak przestronnie jak w Superbie ale miejsca jest dużo.
~Arek
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Miejsca w bród. Zarówno dla kierowcy jak i dla pasażerów.

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu