Lista ocen Peugeot 508 I SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2011-2014 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mmcc
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jak dla mnie super, wszystko pod ręką fajna obsługa komputera pokładowego przez joystick na tunelu środkowym. Jedyna co trzeba poszukać to włącznik head up ale jak żadko włączam czasem w nocy w jeżdzie po autostradzie. Tak samochód jeśli chodzi o ergonomie bardzo przyjazdy w obsłudze. Bardzo fajne i proste składanie tylnych foteli przez uchwyty po bokach bagażnika wystraczy posiągnąć z jednej i drugie str i w moment mamy wielką plaską podłogę
~Tomek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Na kierownicy przyciski dość intuicyjne, jak się już człowiek przyzwyczai to ok. Mam wersję bez nawigacji więc na kokpicie nie mam dużo opcji do przełączania. Brakuje mi w statystykach komputera czasu pokonania trasy (jest tylko odległość i średnia prędkość). Nie podoba mi się praca wycieraczek (biegi), w poprzednim Touranie jakoś lepiej to działało.
~Glogmak
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Typowa dla Peugeota. Wszystko na swoim miejscu. Auto "komunikuje" się z nami w naszym ojczystym języku, przyciski i kontrolki są tam gdzie powinny być tylko schowków troszkę mało jak na auto rodzinne. Z wad : fatalne umieszczenie gniazda AUX/USB ( w podłokietniku). Po włożeniu pendriva nie ma gdzie umieścić naszych ulubionych płyt CD.
~Francuskie tylko croissant
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przyciski tak intuicyjne że po 2 latach użytkowania muszę oderwać wzrok żeby włączyć tempomat. Brawo. Elektryczny ręczny po naciśnięciu czasem działa czasem nie wedle humoru auta. Jak masz zbedny Hud to w słoneczny dzień widzisz cały czas na szybie odbicie jego ramki. Brawo Francuzi chyba najbardziej irytująca rzecz w tym aucie.
~Silversurfer2003
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Wszystko na miejscu. Ale stojaki na kubki...słabe ;-) Bardzo podoba mi się schowek w podłokietniku otwierany od strony kierowcy. Część ludzi to neguje, dla mnie super sprawa. Kwestia upodobań użytkownika. Poza tym wszystko ok. Przycisków/guziczków trochę jest ale po bardzo krótkim czasie można się przyzwyczaić.
~fazeusz
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Mało schowków, upierdliwa skokowa regulacja pochylenia oparcia fotela. Troche nieintuicyjne przyciski na kierownicy (brakuje przycisku wstecz). Po za tym bardzo dobrze. Joystick między fotelami ułatwia obsługe telefonu i nawigacji. Deska zaprojektowana bardzo ładnie i funkcjonalnie.
~Wujek Samo Zło
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Obsługa jest intuicyjna, przycisków nie jest za dużo, oświetlenie deski jest ładne i nie męczy oczu, widoczność we wszystkich kierunkach dość dobra, choć słupki typu B sa bardzo grube co moze w niektórych wypadkach przeszkadzać
~Wojstar
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Bardzo dobrze dopasowana kierownica, przyciski są umieszczone w przemyślany sposób, niczego nie trzeba szukać. W trakcie jazdy obsługa radia, tempomatu czy nawigacji jest bardzo intuicyjna i wygodna.
~Tomtom
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Niektórzy narzekają, że zbyt zagmatwana obsługa, a tymczasem najpotrzebniejsze funkcje są pod ręką. Bez zastrzeżeń.
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
~Linma
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jedyny problem to brak miejsca na telefon. A przy zestawie głośnomówiącym dla mnie nie stanowi to większego problemu
Peugeot 508 I SW