Lista ocen Peugeot 508 I SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2011-2014 (18) - Widoczność

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aragorn111
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Po prostu bajka. System bez kluczyka rewelacyjnie działa. Klamka nigdy się nie pomyliła, wygoda , bo pilot w kieszeni a ręce wolne. Na myjni pilot musi być w aucie lub poza zasięgiem działania, żeby nie wariował. Szklany dach zmienia jazdę w przyjemność. Czujniki parkowania, gps, radio, klima, regulacja foteli i podparcia, kładzenie tylnej kanapy, fantastyczne wspomaganie startu pod górę, automatyczne światła, doświetlanie zakrętu,...
~Silversurfer2003
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Czytałem, że ludzie narzekają na widoczność. Jeździłem wieloma autami. W Peugeocie 508 jest wszystko w porządku. Duże lusterka, szyby mimo, że małe, widoczność jest ok. Chyba, że ktoś ma problemy ze wzrokiem, to być może nie widzi. Dla mnie super.
~Glogmak
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Mała tylna szyba w wersji SW przeszkadza w parkowaniu "tyłem", więc polecam dokupić czujniki. Przeszkadza też szeroki słupek B, który zwłaszcza na skrzyżowaniach mocno ogranicza widoczność. Lusterka za to są duże i dobrze spełniają swoje zadanie.
~fazeusz
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Widoczność jak na tak duże auto bardzo dobra. Duże lusterka pomagają w parkowaniu tyłem. Całość dopełniają czujniki z przodu i z tył. Niestety wycieraczki w zimę działają słabo. Szybko pojawia się na nich lód.
~Willu
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Widoczność jak na kombi zupełnie nieźle. Duże lusterka boczne , dobra widoczność do tyłu. Minusem jest słaba widoczność świateł na skrzyżowaniu.
~Adam
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Troche kiepsko z widocznością ale można się przyzwyczaić. W każdym razie do jazdy po autostradzie wystarcza, natomiast w mieście trzeba uważać.
~mmcc
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
wszystko ok, jedyne co ograniczy widoczność przy ruszaniu ze skrzyżowań to bardzo szerokie słupki B. Reszta bez zastrzeżeń.
~bartoszj90
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Dobra widoczność we wszystkich kierunkach oprócz do tyłu - w końcu to kombi, jednak system czujników parkowania nadrabia sprawę.
~Szymon Piotrków T.
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Niestety należy bardzo uważać na bardzo szeroki słupek b, można komuś wymusic pierszeństwo gdyz zasłania on b.dużą częśc drogi.
~Wujek Samo Zło
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
W aucie jest cicho, fotele są duże i dobrze trzymają na boki, fajna "spłaszczona" na dole kierownica, duże czytelne zegary
Peugeot 508 I SW