Lista ocen Peugeot 508 (179) - Bezawaryjność (drobiazgi)

~Marcin
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
łożysko podpory półosi od nowości, asy z krakowskiej i jerozolimskich nie mogły znaleźć, dopiero na radzymińskiej podczas jazdy. Poza tym rysują się szkiełka od zegarów i tyle
~Voytec
Sedan 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Jak na razie zero problemów. Przejechałem 8000 km, kupiłem z przebiegiem gwarantowanym 35 000 km. Poza tym mam roczną gwarancję i pewnie gdy się skończy oddam do dealera.
~Grzegorz
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Mechanicznie wszystko ok. Ja mam wrażenie jakby powłoka lakiernicza była słabo ocynkowana oraz za słaba i za cienka - mam po odbiciach 2 ośrodki korozji - małe ale nie cieszą...
~Stefan - GT owner
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Auto bardzo dobre - ale serwis kiepski... Usuniecie banalnej usterki zajeło im 3 tyg. Problemem okazaly sie wtyki do komputera. Czujnik przod bedzie do wymiany - reaguje za mocno.
~Jacek
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Ogólnie jest ok, 0,5-1l oleju na 20,000 km trzeba dolać. Spryskiwacze wycieraczek przy dużych prędkościach pryskają na dół szyby, serwis twierdzi, że ten typ tak ma.
~fazeusz
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Niestety trafiają się pierdoły typu uszkodzony silnik wycieraczki, niedziałający głośnik. Póki co wszystko wymieniane na gwarancji. Pozytywne jest to że części na rynku tanie.
~lepszy_model
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Zbyt wczesnie zeby sie jeszcze wypowiadac. Jesli bedzie rownie niezawodny jak moja poprzednia 407\'ka ktora pokonalem w 4 lata 140 tys km bez zadnej awarii - bedzie rewelacja.
~Maciej
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Minimalny problem z szalejącą elektroniką/ gaśnięcie silnika przy start / stop. Problemem była luźna klema akumulatora i za słaby akumulator ogólnie.
~Maciej
~Arekblachy
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Zdarzały się jakies drobne naprawy np. radio samo gasło , wymiana rozrządu (ale to chyba już obowiązkowy serwis), wycieraczki , pompa paliwa (podobno standard)
Peugeot 508