Lista ocen Peugeot 806 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maja@maja.net.pl
Van 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Jak na razie, to zapchany mam odpływ wody z klimatyzacji, przez co czasami potrafi sie wylać na nogi pasazera :). Wymieniłem zaraz po zakupie wahacze- koszt okolo 800zł razem z wymianą, choc na Allegro sa juz za 140zł - ale nie polecam, miałem i musialem kupic nowe w sklepie.
~kristo77@op.pl
Van 2.0 121KM 89kW
TU NIKOMU NIE PORADZĘ, MOJE AUTO SPISUJE SIĘ NADZWYCZAJ DOBRZE, PRZEZ ROK PRZEJECHAŁEM NIM 30000 KM I TYLKO ZMIENIŁEM 2 RAZY OLEJ Z FILTRAMI, ŻADNEJ USTERKI NIE BYŁO (NAWET PRZEPALONEJ ŻARÓWKI)
~Greg
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Strasznie dużo drobiazgów sie psuje, a szczególnie żarówki w liczniku, trzeba sobie kupić w hurtowni bo taniej wychodzi. Ponadto wciąż jakieś plasticzki się łamały itp
~tomi-okey
Van 2.0 121KM 89kW
prawe drzwi zamki,podswietlenie tablicy,przycisk otwierania szyby,linki:recznego,sprzegla,biegow.odma wlewu oleju,bagnet,silnik krokowy,opaski na wezach,swiatlo wew z tylu ,i inne
~Jarek
Van 2.0 121KM 89kW
takie różne drobne gówna jak np.: fotel gdzieś trzeszczy, a to silniczek w reflektorze, zamek w klapie bagażnika nawalił, przyciski zamykania drzwi wew. powypadały itp.
~Jack 119
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
bardzo mało drobnych usterek, nadwozie bezawaryjne, bardzo dobrze dopracowane, ja miałem kłopot głównie z poważnymi usterkami, silnik i sprzęgło.
~Nasti
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
co jakiś czas przepalają się żarówki (a jest ich dużo!), głónie w tylniej klapie, raz regulowano tylne, boczne drzwi i przesmarowano szyberdach - piszczał.
~Fan
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Jedyne co może denerwować to wymiany żarówek, których w tym aucie jest mnóstwo, ale za to nigdzie nie jest ciemno
~wojmaj@o2.pl
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Przez 5 lat: wycieraczka tylniej szyby, pompa wodna, rozrusznik, pilot na podczerwień, oraz inne w ramach okresowych przeglądów.
~zyga787
Van 1.9 TD 90KM 66kW
co chwile coś nowego wychodziło... nie wiem czy ja trafilem na taki zużyty egzemplarz czy wszystkie tak mają...