Lista ocen Peugeot 807 (57) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Minivan 2.2 HDi 128KM 94kW
Najbardziej udany Van dopracowany przy współpracy wiodących producentów w tym segmencie. O doskonałej konstrukcji świadczy aż 12 lat produkcji bez znaczących modyfikacji. Proszę nie wierzyć że Van to tylko amerykański, bo ich auta są zdecydowanie archaiczne i paliwożerne. Mam porównanie, gdyż od zawsze mam Vana jako dodatkowe auto na wypady z rodziną i porównałem już wszystko co na rynku w zbliżonym roczniku. 807 jak reszta bliźniaczych...
~Bartłomiej
Minivan 2.2 HDi 128KM 94kW
Tutaj ku mojemu zaskoczeniu całkiem dobrze. W ponad 10-cio letnim Peugeocie wszystko działa, łacznie z elektrycznymi drzwiami bocznymi, klimą dwustrefową. Z drobnych usterek: awaria elektrycznych szyb przednich - do tej pory nieusunięta bo otwieranie przednich szyb nie jest jakoś mi szczególnie potrzebne, climatronic robi robotę. Zawieszenie trwałe. Słyszałem opinie, że strasznie słabe a ja zrobiłem 50 tyś po słabej jakości drogach i dalej...
~Grzegorz K.
Minivan 2.2 HDi 128KM 94kW
Ponieważ kupiłem auto używane, trochę drobiazgów było: urwana klapka od sprzyskiwacza świateł, poluźniona zaślepka od mocowania siatki odgradzającej bagażnik, w/g mnie za czuły czujnik od alarmu - wystarczy jedna mucha w aucie i wyje jak glupi, na szczęście można wyłączyć ten czujnik, czasami "zacina" się nadmuch od klimatyzacji, nie można zmienić jego obrotów, czujniki deszczu i świateł nie są dobrze ustawione, ich działanie jest nie do końca...
~ WitekS. GG3558089
Minivan 2.2 16V 158KM 116kW
wiele drobnych ale usiążliwych usterek usterek, wycieraczki z czjnikiem deszczu- dziwne, niezrozumiałe zachowanie, automatyka włączania świateł zawodna, uszkodzenie poduszek to...złączka pod siedzeniem, uszkodzenie katalizatora..to dodaj w zimie gazu po miejskich jadach aż wydmuchasz parę..nie jedż do serwisu bo stracisz kieszeń, łamiące się części plastikowe foteli przy próbach demontarzu, drobe trzaski plastików w kabinie
~Marcin
Tepee 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Elektryka - bolączka większości samochodów XXI w. Sporadycznie szwankuątylne elektrycznie sterowane szyby. Czasami zacinają się tylne drzwi (przesów elektryczny). Wykonanie niektórych elementów wnętrza pozostawia do życzenia - raz zdjętego lusterka wstecznego nie sposób założyć bez siekiery i łoma, wymiana żarówiek które padają u mnie co ok 4 m/ce bez youtube.com trudna do ogarnięcia :)
~Waldek
Minivan 2.0 HDi 136KM 100kW
Miałem wiele aut audi skody i inne. Mniej awaryjne od peugeota było tylko stare Daewoo ale tam nie miało się co psuć. To wszystko zależy jak się trafi. 1.9TDI wieczne błędy a w brew stereotypom peugeot bezbłędnie jedyny błąd to ciśnienia w tylnym kole po 50tys km awaria czujnika ciśnienia w kole. Przyczyna awarii wulkanizator :D
~Cezary
Tepee 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Czasami są drobnostki. Po kupnie wymieniona chłodnica klimatyzacji (ale teraz jest to częsta usterka) i czyszczenie EGR (przeważnie mówią że do wymiany ale jak się ma konkretny warsztat znający francuzy to wszystko się da zrobić a w tym silniku do dość znaczny koszt przed liftem było taniej :( )
~szymon
Minivan 2.0 HDi 120KM 88kW
nagminne jest zawieszanie się linki od hamulca ręcznego i psujący się nie wiadomo dlaczego wyłacznik swiateł przeciwmgłowych (włączanie działa bez zarzutów) lubią też przepalać się zarówki podświetlania panelu klimatyzacji na szczęście wymiana ich to 10 minut roboty,
~Adrian
Minivan 2.0 16V 136KM 100kW
Lampki wewnątrz czasami świecą się jak chcą (np. tylko przednia, czasami wszystkie, czasami tylko tylna). Po dużych mrozach drzwi (mam elektryczne) otwierają się razem, gdy chce otworzyć tylko jedne.
~longlong
Minivan 2.0 HDi 107KM 79kW
Tu zaczynają się schody -zawsze coś, jak nie żarówka to kontrolka potem szyba się nie podniesie, teraz spryskiwacz nie dziala, klamka ci odpadnie tu się zawsze coś dzieje