Lista ocen Peugeot Boxer II Furgon (21) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~boleslaw-tymoczko@wp.pl
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
Skrzynia biegow precyzyjna i dobrze zestopniowana. Zero problemow. Gdy slysze ze ludzie maja z nia problemy to naprawde nie wiem jak eksploatuja te auta. Brat ma takiego samego i ma 300 tys. nakrecone i tez zero problemu.
~krolmaciej1@gmail.com
Furgon 3.0 HDi 157KM 115kW
LEPIEJ OD RAZU RUSZAĆ Z 2jki, DO 4 BIEGU PRZEŁOŻENIA SĄ ZA KRÓTKIE, TA SAMA SKRZYNIA JAK WERSJI 100 i 120 km HACZY NA 3 NA + JEST 6 BIEGÓW, I 5 I 6 SĄ ŚWIETNIE UŁOŻONE Z TYM SILNIKIEM
~viking66@wp.pl
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
skrzynia na razie bez uwag , trzeba się przyzwyczaić do 6 - stki sprzęgło bardzo "nerwowe" ( koło zamachowe dwumasowe , mam nadzieję,że nie będzie z nim problemów tak jak w autach grupy VW)
~Mariusz
Furgon 3.0 HDi 157KM 115kW
Skrzynia jest dobra ale dość ciężko wchodzą biegi. Jeździłem też Renault masterem i tam jest dużo przyjemniejsza zmiana biegów. To kwestia gustu a nie jakaś wada.
~golftdi9@wp.pl
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
Dobrze ze stopniowana, ale mało precyzyjna, drążek zmiany biegów w dobrym miejscu, na 6tce przy 130 mamy niecałe 3tys obr., dużo lepiej niż w 136konnym crafterze
~pracownia.mebli@wp.pl
Furgon 3.0 HDi 157KM 115kW
6-biegów np w terenie górzystym i z ładunkiem daje rady bezproblemowo, sprzegło siadło ale po wymianie na używke przejechalem juz 30000km i nic
~krolmaciej1@gmail.com
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
JUZ HACZY. W MOIM (4 BOXERZE 3.0 HDI JUZ PO 5000 KILOMETRÓW) PRACUJE CAŁKIEM DOBRZE CHOĆ SĄ DUŻE RÓZNICE W LEKKOSCI JEJ PRACY (MAM 4 SZTUKI BOXERÓW)
~boxerFAN
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
przelozenia bardzo dobre, zestrojona bardzo dobrze, auto elastyczne i bardzo dobrze przyspieszajace, skrzynia pracuje lekko i bez problemow
~ŁukaszŁódź
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
Dobrze zestopniowana, troche krótka jedynka ale tak w busach musi być, biegi wchodzą precyzyjnie i bez zgrzytów.
~m.gnyp@interia.pl
Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW
Skrzynia chodzi ok choc przy moim przebiegu slychac juz synchronizator 3biegu. Przy 480tys padło sprzegło wraz z kołem dwumasowym.
Peugeot Boxer II Furgon