Lista ocen Renault Clio I 1.4 75KM 55kW 1990-1995 (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Siwy19GNIEZNO
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak na swój wiek to BARDZO na czasie auto kształtami wystarczy spojrzeć ile jest ogłoszeń sprzedaży tego Auta z importu.... Polecałbym wersje z silnikiem 1.4 75 KM !! naprawde nie pali więcej niż silnik 1.2 60 KM ale serio sie lepiej zwija i jest lepszy komfort jazdy !! Cenowo też nie jest źle w 4500 zł mozna wyrwać wersje 5 drzwiową z szybami w prądzie, centralnym zamkiem i szyberem. Wersja 3 drzwiowa jest tańsza o około 1000 zł.
~Robert
Hatchback 1.4 75KM 55kW
zalezy czego kto szuka za te pieniadze jest to auto które mnie nigdy nie zawiodło zawsze dowiozło do celu i pozwoliło wrucic. jak sie popsuło całkiem to zawsze niedaleko domu. ale jak jurz pisałem drobne usterki sa cały czas i mozna to zakceptowac albo niekupowac clio . ja to akceptowałem przez 2 lata ale mam jurz dosc.
~ustinow
Hatchback 1.4 75KM 55kW
autko kupile za 1150 Euro w tej cenie moglem kupic tylko VW golfa nadajacego sie na szrot i do tego 2 lata starszego wiec jestem bardzo zadowolony Przy tej cenie nabylem bardzo fajne autko ktorego raczej dluuugo sie nie pozbede
~Romek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto kupiłem rok temu za niecałe 4 tys. złotych - było świeżo sprowadzone, wymieniłem parę części ale i tak jest to fajne auto za małą kase i się opłaca bardziej niz niemiecki czy włoski.
~marinn
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ceny części zamiennych są akceptowalne i szeroko dostępne, same auta są bardzo tanie, ale i kapryśne niestety przy większych przebiegach.
~Szczsliwy sprzedawca Clio
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wcale nie taki tani w zakupie zwłaszcze że w tej cenie można kupić lepsze i bardziej niezawodne auta. Myślę że lepszym zakupem będzie Corsa. Fiesta, Polo
~PunkNeverDie sXe
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Niewiem jak czesci bo niemam rozeznania ile kosztuja dla innych modeli ale za 4500 kupilem naprawde swietny samochód .
~kwuj@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
wg Infoexperta cena mojego modelu wynosi około 10 tys z realiów wiadomo że jest to około 8 tys ... za tą kasę uważam to za rozsądne
~Szczypek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
tanie auto, tylko jeśli trafi się na taki model jak ja to nie będzie tanie w utrzymaniu. niestety :(
~PITER-URS
Hatchback 1.4 75KM 55kW
NIE JEST ŻLE WOLE TO NIŻ UNO,TICO,MATIZA CZY PEUGOTA 106 NIE MÓWIĄC O CIENKUSACH ALBO SEICENTO.