Lista ocen Renault Clio (2175)

~Roban
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ze względu na brak awarii (ani razu mi nie odmówił posłuszeństwa). Nawet w zimie zapala zawsze od 1 razu. Ilości miejsca środku nie za dużo, ale praktycznie (poza przesuwaniem foteli). Cała reszta też spełnia oczekiwania jako nieduży, tani niezawodny samochodzik. Najbardzej jestem zadowolony z \"nie francuskiej\" niezawodności.
~Piotr
Renault Clio III
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Bardzo dobre i przyjazne kierowcy auto. Jeździ nim moja żona, ale ja czasami (z przyjemnością) też z niego korzystam. Żałuję tylko, że nie kupiłem mocniejszej wersji 100KM... Na pewno frajda byłaby większa, a spalanie ponoć nieco niższe. Troszkę chrapliwy dźwięk, ale to dobrze - udaje większy rozmiar :) (Silnik)
3,4
~norbi28
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Autko było by sympatyczne, gdyby nie jego nieprzeciętna awaryjność. Niestety, samochód kupuje się po to żeby nim jeździć, a nie odwiedzać mechaników. To psuje obraz całości. Szkoda, bo mogło by to być fajne autko.
~hanzaszn
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Mały miejski silniczek - spalanie w trasie w przedziale 4,4 - 5l, w mieście 5 - 6,5 l - w zależności czy jedzie się z prędkością ekonomiczną, czy wbija pedał gazu w podłoge, czy stoi się w korkach i co chwila podjeżdża, ewentualnie od warunków atmosferycznych - zimno = więcej pali. 6,5 osiągnałem w mieście tylko raz - zimą stałem w ciągu 2 dni 3 razy w korku. (Silnik)
~madebyzosiek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Bardzo dobre auto dla kogoś kto jeździ więcej w mieści niż w trasie i nie potrzebuje przestrzeni limuzyny. Nie mogę powiedzieć że jest doskonały, ma twarde plastiki, które czasem wydają dziwne dźwięki, troszkę za miękkie zawieszenie jak na nasze drogi, ale uważam go za bardzo dobry wybór! Nie rozumiem opinii ludzi piszących, że auto jest słabe i trzeba je wysoko kręcić i uznają to za wadę... Przecież wystarczy się zapoznać z parametrami auta...
~Bartek T
Renault Clio III
Hatchback 5d 1.4 i 16V 98KM 72kW
Ogólnie nie jest tragicznie, dopiero się zaczyna chyba. Jeśli chodzi o samą jazdę tym samochodem to naprawdę lubię nim jeździć. Jest wystarczająco dynamiczny, da się sprawnie poruszać po mieście i w trasie. Przejechałem nim całą Polskę i troche Europy i nie narzekałem. Z chęcią przejechałbym nim 200tys km, ale nie wiem czy wytrzymam, bo te wycieki oleju zaczynają mnie denerwować
~Bartłomiej L.
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Kupiłem dokładnie to co chciałem i dostałem dokładnie to za co zapłaciłem + dostałem cichy oszczędny i kulturalny silnik który do tej pory jest bezobsługowy. Jako sprawne, ekonomiczne, wygodne 3 drzwiowe miejskie wozidełko dla 2 osób + bagaż i do okazjonalnego wyjazdu w dłuższą drogę + czasem okazjonalne dodatkowe 2 osoby z tyłu świetnie się sprawdza. Małe spalanie, kultura pracy, wystarczająca sprawność, mała awaryjność... Jednak należy...
~LuCeK
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Myśle że moge dodać opinie o tym samochodzie. Samochód należał do mojego taty kupił go w połowie 1999 roku(nie wszystkich wtedy było stac na audi:p)i użytkował go aż do 2008 roku, więc sporo.Przez cały czas eksploatacji nie sprawiało żadnych problemów.Było tak jak każdy z nas by chciał \"lać i jeździć\".Drobiazgi się zdarzały ale to wiadomo jak w każdym aucie. Samochód miał zajefajny granatowy kolor i alumy BBS łaaa wtedy to był...
~Mazi
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Ogólnie rzecz biorąc z Clio byłem zadowolony, gdyby jeszcze miało nieco mocniejszy silnik, przynajmniej 1.4, moim zdaniem to minimum dla kogoś kto lubi jeździć, a z auta korzysta więcej w trasie niż w mieście. Bo do miasta w zupełności 1.2 wystarczy. Clio jest samochodem komfortowym i dość ładnym, gdybym kupował auto tej wielkości, zdecydowałbym się ponownie na Clio.
~Wilk
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Generalnie jestem całkiem zadowolony, małe, ekonomiczne autko, z którym nie ma wielu problemów, silnik wystarczająco dynamiczny i na tyle oszczędny, że auto może spokojnie utrzymać biedny student ;) Wystarczająco małe, aby można było się nim wcisnąć wszędzie, jednakowoż miejsca dla kierowcy jak i pasażerów jest wystarczająco. W 4 osoby jest całkiem komfortowo. Bagażnik też do najmniejszych nie należy, więc można wrzucić do niego jakąś torbę.
Renault Clio