Lista ocen Renault Clio (2177)

4,1
~jacekjelonka
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Auto jest takie jakie oczekiwałem, że będzie za te pieniądze. Wozi mnie wszędzie i zawsze i do tego bardzo tanio, a do tego go kupiłem. Mimo opisanych powyżej wad nie mogę narzekać, bo co można oczekiwać po samochodzie tej klasy. Na pewno jest lepszy od jakiegoś Opla, czy Daewoo.
2,9
~robert z Wrocławia
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Żałuję, żałuję, żałuję, że dałem się omamić wyposażeniem samochodu w stosunku do jego ceny. Tak jak napisałem na początku, wolałbym kupić Fabię 1,2 kombi. Kultura pracy silnika o niebo lepsza, bardzo ładnie pracuje skrzynka biegów jest bardziej zrywna i komfort jazdy jest lepszy. Ma też lepsze elementy wnętrza, lepszej jakości plastiki i jest przestronniejsza
3,5
~bbbb
Hatchback 1.1 58KM 43kW
Mam mieszane uczucia i brak skali odniesienie do konkurencji. Generalnie komfort jazy jest na zadoawalającym mnie poziomie. Awaryjność niestety jest niezerowa. draznią mnie nieco slady korozji w zakamarkach nadwozia. silnik jakością pracy i osiągami dla mnie wystarczający ale niestety cieknie... Gdybym kupował teraz samochód Clio nie było by murowanym faworytem ale też nie skreślił bym go odgórnie z listy
~dci
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Bdb samochód. Ekonomiczny i w miarę tani. Drogie części zamienne ale przy w miarę nowym aucie nie dotyczy:) Auto idealne dla rodziny 2+1 z małą ilością bagażu można śmiało zwojować najdalsze zakątki Europy!!!
~Renomaniak
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Długo nim nie jeżdzę ale jestem b. zadowolony , auto daje niesamowitą przyjemność jazdy , silnik niesamowicie elastyczny i dynamiczny , wyprzedzanie to przyjemność , b. wygodne twarde fotele , atrakcyjny wygląd w srodku i na zewnątrz , dobre wyposażenie klima automat, 4x air, komp, szyby i lusterka elektr itd. Ogółem bardzo lubię to autko :)
~Marco
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Nie zamieniłbym na inny samochód w tej klasie. Cieszą długie okresy międzyprzeglądowe (30000km)
~Milo Wrocław :)
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
dla mnie miodzio... nie wiem co napisać, dla mnie to jest małe ścigadełko, ja z silniczka 1.2 wycisnałem 100parę kucyków i ok 170Nm momentu obrotowego, na 400m mam 13,6sek wiec chyba nie źle, a na światłach mało kto mi wyskoczy bo to małe i lekkie jest..
3,7
~Chudy07
Hatchback 1.2 55KM 40kW
W sumie autko spełniło swoje zadaniei jestem z niego zadowolony ale już czas je zmienić na wyższy standard. za 5000 można już nabyć taki rocznik. Wiem bo sprzedaję :)
~tomash_pg
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Idealny w swojej klasie. Nie drogi w uzytkowaniu, wygodny z temperamentem. Zonie rowniez sie spodobal. Idealny na trasy krotkie i srednie. W dlugiej jeszcze nie bylem. Porownujac do Corsy tescia czy Ibizy kumpla wybralbym CLio. Pierwsze drozsze w eksploatacji, mniejsze i bardziej podatne na nierownosci, drugi drozsze.
Dziennik kosztów dla Renault Clio
8,2
3,4
~Julek, Białystok
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jestem studentem, samochod na moje potrzby jest wystarczjacy, moglby miec silnik 1.4(dynamiczniejszy) ale nie jest zle, ekspolatacja na codzien nie jest wysoka, rzadko sprawia klopoty(patrz przebieg) Jest to moj pierwszy wlasny samochod ( prezent od rodzicow), jezdze nim juz prawie 2 lata i nadal mi sie podoba.... Zapraszam na www.krc.prv.pl ogolnopolski klub Renault Clio.
Renault Clio