Lista ocen Renault Laguna II (612) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 912 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Z przodu bardzo dobrze. Bez problemu znajdziemy bardzo wygodną pozycję za kierownicą. Tył... hm... wyżsi pasażerowie (powyżej 188 cm) mogą narzekać na brak miejsca nad głowami. Ja na szczęście wożę tylko "średniaków", więc nie mam żadnego problemu. :)
~Radoslaw Waliszewski
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
przy moim wzroscie 182 cm przestrzen dla kierowcy jest wystarczajaca, to naprawde spore auto , podejrzewam ze gdyby sie zapakowalo 5 osob o podobnym wzroscie do mojego to nie mieli by najwygodniej zwlasza na tylnej kanapie (osoba w srodku)
~klops
Kombi 2.0 i 16V GT 205KM 151kW
Ja się mieszczę, żona się mieści, dziecko się mieści. Mieści się nawet pies w bagażniku choć gdyby mówił to by pewnie utyskiwał, że nie ma zainstalowanych dedykowanych dla niego głośników w bagażniku :) A w Lexusie były.
~klops
Kombi 2.0 i 16V GT 205KM 151kW
~slivmaster
Kombi 3.0 V6 24V 207KM 152kW
Dłuższa trasa i jak do tej pory najlepiej ze wszystkich aut jakimi jechałem. 400 km na Kaszuby wraz z narzeczoną i drugą parą z tyłu i wszyscy wysiedli wypoczęci nie pogięci. Bagaże 4 osób na 4 dniowy wyjazd mieszczą się na styk
~Sławek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Daje 4 ale to wszystko zależy od tego kto siedzi z przodu i jakie są warunki podróży - na pewno dla standardowej rodziny miejsca i komfortu nie zabraknie. Można spokojnie przejechać 300 km i nie odczuwać zmęczenia. komfort jest na 6!
~Arek
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Świetnie wyprofilowane wygodne fotele, jednak tył przeznaczony dla dwóch osób? Tak wyprofilowano tylną kanapę że dwie osoby podróżują jak w luksusowej limuzynie. Trzecia siedząca w środku czuje się jak na krześle.
~anonim221
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
przestrzeni jest Dużo ... Więcej jak np Ford mondeo albo focus . wygodne siedzenia na trasie 700km bez żadnej przerwy . wygodne i przestrzenne (przydało by się więcej schowków ale to jest wystarczająca ilość )
~DaroRa
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
No bajeczna dla pasażerów nie wiem bo zawsze jeżdżę jako kierowca:D ale nik nie narzeka z tyłu wiec chyba jest dobrze a jeśli chodzi o fotel kierowcy nic nie przeszkadza ręką sie nie zawadza wszystko przemyślane perfekcyjnie
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II
6,9
9,4
11,4
~RENAULT LAGUNA 1.9DCI 120
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
miejsca jest bardzo duzo.podróżuje się wygodnie i w bardzo komfortowych wrunkach.nawet długie trasy nie są meczące. wzsystko jest spasowane w najdrobniejszym szczegule dzieki czemu komfort jazdy jest na bardzo wysokim poziomie